۴۲ اثر به بخش مسابقه جشنواره فیلم کرمان راه یافت

کرمان - ایرنا - دبیر تخصصی جشنواره فیلم کرمان گفت: پس از ارزیابی و امتیازدهی به ۸۴ اثر رسیده به دبیرخانه این جشنواره توسط ۱۳ کارشناس زبده، ۴۲ اثر به بخش مسابقه فیلم کرمان راه یافت.

مجتبی دهقانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: انتخاب آثار راه یافته به بخش مسابقه در بخش های فیلم استانی، بخش غیربومی و بخش ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، طی ۱۰ روز و استخراج و جمع بندی امتیازات در طی چهار مرحله انجام شد.

وی بیان کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده اسامی و عناوین آثار راه یافته به بخش مسابقه در تاریخ ۱۵ تیر و اسامی و عناوین کاندیداهای برگزیده در تاریخ  ۲۵ تیرماه به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

دبیر تخصصی جشنواره فیلم کرمان تصریح کرد: از مجموع ۱۰۵ اثر فیلم رسیده به دبیرخانه جشنواره فیلم کرمان، ۲۱ اثر در بخش جنبی، ۵۱ اثر فیلمنامه رسیده به دبیرخانه جشنواره در بخش مسابقه فیلمنامه و ۶۲ فایل عکس از عکاسان صحنه و پشت صحنه آثار رسیده به نمایش گذاشته می شود.

دهقانی ادامه داد: اسامی و عناوین کاندیداهای برگزیده در این بخش ها از جشنواره فیلم کرمان نیز در زمان موعد مقرر اعلام خواهد شد.

وی اظهار داشت: نخستین جشنواره فیلم کرمان در بخش مسابقه استانی در قالب های داستانی، مستند، انیمیشن و بخش ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و مسابقه فیلمنامه استانی برگزار می شود.

جشنواره فیلم کرمان از اول تا سوم مرداد در سینما شهر تماشای کرمان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =