مدافعان سلامت بیمارستان رودان عطر رضوی را استشمام کردند

بندرعباس- ایرنا- همزمان با دهه کرامت، خادمیاران رضوی شامگاه سه شنبه در بیمارستان امام علی(ع) رودان حضور یافته و مدافعان سلامت پس از هفته ها تلاش مخلصانه شمیم عطر متبرک رضوی را اسشمام کرده و روحیه دوباره گرفتند.

تعدادی از خادمان بارگاه ملکوتی رضوی همراه با پرچم متبرک رضوی در قالب کاروان زیرسایه خورشید با حضور در بیمارستان امام علی(ع) رودان از زحمات شبانه‌روزی کادر درمان تجلیل کردند.
کاروان خدام حرم مطهر رضوی در زمان ورود به رودان مورد استقبال مسوولان این شهرستان قرار گرفته و با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهر، مزار شهیدان را عطرافشانی و غبارروبی کردند.
 دیدار با مددجویان زندان رودان، دیدار با گروه‌های جهادی فعال در تولید ماسک، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و تجلیل از سه خانواده شهید از دیگر برنامه‌های حضور کاروان رضوی در رودان بود.
 کاروان رضوی در ادامه با امام جمعه و فرماندار شهرستان رودان نیز دیدار کردند.
امام جمعه شهرستان رودان نیز در دیدار با خادمان حرم مطهر رضوی با تبریک ایام دهه کرامت گفت: آستان اهل بیت عصمت وطهارت تنها آستانی است که نوکری اش افتخار است.
حجت الاسلام دری افزود: بسیاری از بزرگان و پادشاهان، آرزوی نوکری اهل بیت(ع) را داشتند چرا که این نوکری موجب ارج و قرب انسان‌ها می‌شود.
وی ابراز داشت: شهرستان رودان بیشترین رزمنده را در استان هرمزگان به جبهه ها اعزام کرده و نزدیک به ۲۰۰ شهید تقدیم میهن اسلامی کرده است.
با آغاز دهه کرامت، استان هرمزگان نیز همزمان با سایر استان‌های کشور میزبان کاروان‌های زیرسایه خورشید متشکل از خادمیاران حرم رضوی است.
این کاروان تاکنون سفر خود را از شهرستان‌های میناب، جاسک، بندرعباس و بوموسی درپیش گرفته و با حضور در گلزار شهیدان، مراکز درمانی، نهادهای نظامی و فرهنگی و آتش‌نشانی‌های این شهرها ضمن اهدا هدایای متبرک حرم رضوی، از تلاش‌های کارکنان این مجموعه‌ها قدردانی کرده و برایشان آرزوی سلامتی می‌کنند.
شهرستان رودان در ۹۰ کیلومتری شرق هرمزگان واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha