مردم پلدختر خواستار تکمیل طرح های راهداری هستند

خرم‌آباد– ایرنا - فرماندار پلدختر گفت: روند اجرایی پروژه‌های راهداری در شهرستان ضعیف است و مردم از مسوولان انتظار دارند با جدیت بیشتری نسبت به تکمیل طرح های ابنیه و جاده‌های دسترسی اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن رضاییان شامگاه سه شنبه در جلسه شورای اداری معمولان افزود: مسوولان باید به صورت مداوم از پروژه ها نظارت و بازدید میدانی داشته باشند چراکه این پیگیری ها موجب تسریع در روند تکمیل طرح ها و رونق کارگاه سازندگی در شهرستان می شود.

وی تصریح کرد: مسوولیت و خدمت گذاری به مردم فرصتی است که باید از آن استفاده معنوی برد و مسوولان در جامعه اسلامی باید از هیچ تلاشی در این راستا فرو گذار نکنند و تلاش خود را در راستای توسعه منطقه بکار گیرند.

رضاییان بر رصد روند اجرایی طرح های عمرانی در پلدختر از سوی مسوولان تاکید کرد و یادآور شد: راه های دسترسی و پل های ارتباطی در روستاها از جمله پل ارتباطی برآفتاب غزال که در رابطه با رفع مشکل آن به اهالی قول مساعد داده شده تا حصول نتیجه رصد می شود.

وی افزود: مسوولان بانک ها در پلدختر به ویژه باید در رسیدگی بر رفع مشکلات پیش رو و خدمت به مردم منطقه تلاش مضاعف داشته باشند.

فرماندار پلدختر به شیوع ویروس کرونا در پلدختر اشاره کرد و از مردم خواست در راستای قطع زنجیره کرونا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی با مسوولان همکاری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =