علت آتش‌سوزی کلینیک سینا در حال بررسی است

تهران- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که از دقایق اولیه در محل حادثه حضور داشت، گفت: علت وقوع حادثه توسط کارشناسان آتش‌نشانی و کارآگاهان پلیس در دست بررسی است.

سردار حمید هداوند شامگاه سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: به محض وقوع حادثه عوامل پلیس راهور و پلیس پیشگیری و یگان امداد در محل حضور یافتند و  اقدامات لازم را در حوزه‌های ترافیکی و انتظامی به عمل آوردند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر آتش مهار شده و اوضاع تحت کنترل است، گفت: در بررسی‌های اولیه علت وقوع حادثه را نشت گاز و اتصالی کابل برق اعلام کردند اما اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه همشهریان محترم باید اخبار را طریق رسانه‌های رسمی و معتبر پیگیری کنند، بیان کرد: توصیه می‌شود مردم از حضور در  محل حادثه خودداری کنند تا یگان‌های امدادی سریع‌تر و بهتر بتوانند ماموریت خود را انجام دهند.

حادثه آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر در شمال پایتخت پس از حدود ۲ ساعت مهار شد و گروهی از آتش‌نشانان، ماموران اورژانس و امدادگران هلال احمر همزمان با خاموش کردن آتش وارد طبقات و ساختمان‌های اطراف شدند و تعدادی از افرادی که در محل در شرایط ناایمن قرار داشتند را نجات دادند.

عملیات تخلیه دود و همچنین جست‌وجوی آتش‌نشانان همچنان ادامه دارد و پس از پایان عملیات جزییات آن اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =