بازگشت ۶ واحد تولیدی راکد بهشهر به چرخه تولید تا پایان امسال

ساری- ایرنا- مسئول شهرک‌های صنعتی شرق مازندران گفت: تا پایان امسال ۶ واحد تولیدی راکد بهشهر در زمینه آرد، خوراک دام و غیره به چرخه تولید باز می‌گردند که با فعالیت دوباره این واحدها بیش از ۵۰۰ مورد اشتغال برای مردم منطقه ایجاد می‌شود.

محمد توکلی شامگاه سه شنبه در نشستی با خبرنگاران اظهار کرد: در منطقه شرق استان مازندران ۴ شهرک و ناحیه صنعتی در بهشهر، نکا، گلوگاه و میاندرود وجود دارد که بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی در این شهرک‌ها فعال هستند.
وی افزود: در حال حاضر نیز ۳۳ واحد صنعتی و تولیدی در شهرک های شرق مازندران شامل بهشهر، نکا، گلوگاه و میاندرود با واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران در حال ساخت و ساز است با آغاز بکار این طرح‌ها اشتغال فراوانی در این بخش ایجاد می شود.
وی گفت: با توجه به مشوق‌های ارائه شده برای سرمایه‌گذاری در شهرک های صنعتی شرق استان، به نظر می‌رسد استقبال بیشتری از ایجاد واحدهای تولیدی صورت گرفته و آمار اشتغال به شکل چشمگیری افزایش یابد.

وی با بیان اینکه در تابستان امسال ۴ واحد تولیدی راکد بهشهر شامل کارخانجات آرد، خوراک دام و.. به چرخه تولید باز می گردد؛ اظهار کرد: تا پایان سال این آمار به ۶ واحد تولیدی رسیده و بیش از ۵۰۰ مورد اشتغال برای مردم منطقه در این واحدهای تولیدی ایجاد می شود.

این مسئول افزود: یکی از اهداف مهم مدیریت شهرک‌های صنعتی تامین زیرساخت‌های لازم برای رونق تولید و اشتغال‌زایی است و تلاش می‌شود با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی رونق تولید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سرعت گیرد.

مسئول شهرک‌های صنعتی شرق مازندران خاطرنشان کرد: فسخ مجوز واحدهایی که در شهرک های صنعتی رها شده اند با قوت در دستور کار است و در شهرک صنعتی بهشهر تاکنون ۵ واحد فسخ قرارداد اعمال شده است که در همین راستا ۴ واحد صنعتی با نقل و انتقال به مدار تولید بازگشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =