۱۰ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۱
کد خبرنگار: 2187
کد خبر: 83839737
۰ نفر

برچسب‌ها

تاکید فرماندار کاشمر بر کمک خیران به طرحهای ورزشی

مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر بر تکمیل طرحهای نیمه تمام ورزشی این شهرستان با کمک نیکوکاران و افراد خیر تاکید کرد.

مسلم ساقی روز سه شنبه در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی گفت: چند طرح نیمه تمام در حوزه ورزش شهرستان وجود دارد که باید به جای استفاده از ظرفیت خیرین در ساخت طرحهای جدید از ظرفیت آنان برای تکمیل این طرحهای نیمه تمام استفاده کرد.

وی تکمیل سالن ورزشی روستای قوژد، تکمیل استخر سرپوشیده و چمن مصنوعی را از درخواست ها و مطالبات حوزه ورزش در شهرستان کاشمر عنوان کرد.

فرماندار کاشمر با بیان این که تکمیل و راه اندازی خانه جوان شهرستان از دغدغه ها و مطالبات جوانان شهرستان است گفت: امیدواریم به زودی شاهد راه‌اندازی این مجموعه باشیم چرا که با وجود همه محدودیتها باید برای حوزه جوانان به عنوان سرمایه‌های اصلی کشور برنامه‌ریزی کرد.

ساقی با اشاره به این که سازمانهای مردم نهاد درحوزه جوانان حلقه مفقوده‌ای هستد که باید مسائلشان با جدیت و دغدغه بیشتری پیگیری شود افزود: ۴۳ سازمان مردم نهاد در ۱۱محور در بخش مرکزی شهرستان فعالیت می‌کنند. 

وی اضافه کرد: سازمانهای مردم نهاد یکی از ظرفیتهای بسیار ارزنده در زمینه مشارکت جوانان برای پیشبرد اهداف و سیاستهای کلان مدیریتی در کشور هستند که باید از ظرفیت آنان در ایجاد شور و نشاط در جامعه بیشتر بهره‌گیری کرد. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی نیز در این دیدار گفت: تمام تلاشمان این بوده تا با نگاه عادلانه به حوزه شهرستانها بیشتر توجه شود و توانسته‌ایم بیشتر مشکلات حوزه ورزش و جوانان در شهرستانها را برطرف کنیم.

فرزاد فتاحی افزود: راه‌اندازی خانه جوان به طور قطع در پویایی و حرکت روبه جلوی برنامه‌های حوزه جوانان و توسعه در شهرستان کاشمر موثر خواهد بود و باید در این زمینه با مشارکت جوانان شهرستان برای استقرار این خانه تلاش و برنامه‌ریزی شود.

از ۴۱ هیات ورزشی در کاشمر ۳۵ هیات فعال هستند و بیش از چهار هزار  نفر بیمه ورزشی دارند.

کاشمر در فاصله ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد قرار دارد. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =