استاندار مازندران :مشکلات جانبازان نباید در نوبت قرار گیرد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران حل مشکلات جانبازان را برای همه دستگاه‌ها و نهادهای خدماتی اولویت دانست و تاکید کرد: هیچ نهادی حق ندارد مشکلات جانبازان را در نوبت قرار دهد و باید نیازهای آنان به سرعت برطرف شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان روز سه شنبه در نشست با نمایندگان انجمن جانبازان نخاعی استان جانبازان را الگوی زنده ایثارگری دانست و یادآور شد: جانبازان، در صیانت از کیان دین و کشور همه وجود خود را در طبق اخلاص نهادند.

وی با اشاره به این که آحاد ملت ایران، مدیون استقامت و پایداری ایثارگران در راه آرمان‌های انقلاب هستند، افزود: همه باید با تمام توان و ظرفیت برای حل مشکلات جامعه ایثارگری و جانبازان عزیز نخاعی پای کار بیایند.   

استاندار با بیان اینکه به جانبازان بدهکاریم و همه باید برای حل مشکلات آنان کمک کنیم، تاکید کرد: هیچ نهادی حق ندارد مسائل و مشکلات جانبازان را به انتظار بگذارد زیرا این قشر از حساسیت جسمی و روحی رنج برده وباید مسائل آنان در اولویت قرار گیرد.

براساس این گزارش نمایندگان انجمن جانبازان نخاعی استان در نشست صمیمی با مقام عالی دولت در مازندران به طرح مشکلات و مسایل جانبازان بویژه جانبازان قطع نخاعی استان پرداختند.

پس از بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و طرح مسایل و مشکلات حوزه جانبازان نخاعی استاندار مازندران دستورات لازم را در بخش های مختلف درمانی، امکانات مورد نیاز و تجهیزات پزشکی مورد نیاز این عزیزان صادر نمود.

 با دستور استاندار مازندران در حین برگزاری جلسه حل برخی از مشکلات مطروحه جانبازان نخاعی در دستور کار دستگاه های اجرایی ذی ربط قرار گرفت. 

استان مازندران دارای ۳۲۰ هزار جانباز است که در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران مجروح شدند. همچنین این استان  حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ شهید دارد که از این تعداد ۴۴ شهید از شهدای مدافع حرم می باشند .

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =