امهال بدهی ۳۱ واحد تولیدی کاشان مورد موافقت قرار گرفت

کاشان- ایرنا- معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری کاشان گفت: واحدهای تولیدی درخواست امهال ۳۱ فقره تسهیلات بانکی را داشتند که از سوی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان مورد موافقت قرار گرفت.

مسعود خاندایی روز سه‌شنبه در این زمینه اظهار داشت: بیش از ۱۲ مورد مشکلات شرکت‌های مجتمع معادن سنگ آهن و کبالت گلستان، معدن کان پژوهان جنوب،کربنات کلسیم کاشان و تعاونی خوراک دام و طور مبین و همچنین هشت واحد تولیدی در زمینه‌های دامداری، کشاورزی، سنگ‌بری و گلاب‌گیری در نشست امروز کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد.

وی افزود: مسایل موجود در حیطه مسوولیت‌های حفاظت محیط زیست، جهاد کشاورزی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بانک کشاورزی بود که برای رفع آنها، هماهنگی‌های لازم با مسوولان اداره‌های ذی‌ربط انجام شده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری کاشان با اشاره به تلاش دولت در راستای تسهیل و رفع موانع تولید با هدف تحقق سیاست‌های دولت مبنی بر ایجاد اشتغال پایدار، بهبود فضای کسب و کار و امکان سرمایه‌گذاری و صادرات در این شهرستان بیان کرد: موقعیت جغرافیایی و ظرفیت‌های منطقه، آن را به یکی از قطب‌های صنعتی در مرکز کشور تبدیل کرده است که امید می‌رود با برنامه‌ریزی و هدایت منابع در راستای تحقق شعار سال گام برداریم.

استان پنج میلیون نفری اصفهان با بیش از ۹ هزار واحد تولیدی صنعتی و معدنی کوچک و بزرگ، ۷۰ شهرک صنعتی به مساحت ۱۲ هزار و ۲۰ هکتار دارد که از این میان نزدیک به یک‌هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و ۱۳ شهرک، ناحیه و منطقه صنعتی در کاشان مستقر هستند.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۸ هزار نفر، در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =