۱۰ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۱۴
کد خبرنگار: 2502
کد خبر: 83839629
۰ نفر

برچسب‌ها

تارتار:  عملکرد تیم داوری دیدار ما مقابل شهرداری خوب بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، گفت: با وجود 10 نفره شدن، عملکرد تیم داوری دیدار ما مقابل شاهین‌شهرداری بوشهر خوب بود. 

مهدی تارتار در گفت و گو با ایرنا، در خصوص تساوی ۲ بر ۲ شب گذشته تیمش با شاهین بوشهر در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشورمان گفت: بازی سنگینی بود. قبل از اینکه ۱۰ نفره بشویم، تیم برتر زمین بودیم و به گل هم رسیدیم اما بعد از اخراج بازیکن مان شرایط فرق کرد.

وی ادامه داد: هم ۱۰ نفره شدن و هم شرایط بد آب و هوایی خیلی ما را اذیت کرد. با این حال در نیمه دوم ۲ بر یک از حریف پیش افتادیم اما اواخر بازی اشتباه کردیم و گل مساوی را دریافت کردیم. بعد از بازی همه بازیکنان ما از اینکه گل مساوی را خورده بودیم ناراحت بودند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان افزود: از تمام بازیکنانم تشکر می‌کنم، آنها با جان و دل بازی کردند. بازی کردن در شرایطی که هوا شرجی است و رطوبت هوا به ۷۰ درصد می رسد خیلی سخت است. 

تارتار درباره قضاوت داور این مسابقه هم گفت: درست است که نیمه دوم، ۱۰ نفره شدیم اما داور بازی و تیم داوری عملکرد خوبی داشتند و از آنها تشکر می‌کنم. 

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم شاهین بوشهر توانسته بود پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کند یا خیر، عنوان کرد: در حد توانشان زحمت کشیده بودند. البته خبری از تونل ضد عفونی کنند نبود اما در حد توانشان امکانات فراهم کرده بودند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =