۹۷ اثر در جشنواره ملی از چشم دختران ببینیم پذیرفته شد

کرمان - ایرنا - دبیر دومین جشنواره ملی عکس" از چشم دختران ببینیم" گفت: یک هزار اثر از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که تعداد ۹۷ اثر از ۴۳ عکاس پذیرفته شد.

ساجده دهقانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دومین جشنواره ملی عکس " از چشم دختران ببینیم " در دو بخش اصلی دوربینی و موبایلی و دو بخش ویژه دوربینی و موبایلی برگزار و یک هزار اثر به این جشنواره ارسال شد.

وی افزود: با داوری آثار ۹۷ اثر از ۴۳ عکاس پذیرفته شد که این آثار در نمایشگاه مجازی یازدهم تا سیزدهم تیرماه مصادف با ولادت امام رضا (ع) و نمایشگاه حضوری آن از هجدهم تا بیستم تیرماه در محل گذر فرهنگی و تفریحی بنفشه رفسنجان به نمایش گذاشته خواهد شد.

دهقانی بیان کرد: هشت نفر از شرکت کنندگان شهرستان های تهران، اصفهان، آمل، تبریز، مشهد و رفسنجان به عنوان برگزیدگان برتر این جشنواره انتخاب شدند.

وی تصریح کرد:  در بخش اصلی دوربینی نگین محمدی فرد از اصفهان و زهره لک از تهران به ترتیب رتبه اول و دوم را کسب کردند و در بخش اصلی موبایلی هم سمانه شیرازی از آمل و کوثر علیزاده از رفسنجان به ترتیب نفرات اول و دوم این بخش انتخاب شدند.

دهقانی با اشاره به اینکه  در بخش وِیژه دوربینی هم مینا نوعی از تبریز و مهناز نوریان از مشهد رتبه های اول و دوم را به دست آوردند ادامه داد: همچنین در بخش ویژه موبایلی نیز نگین سیدی از رفسنجان نفر اول و فاطمه شایق از رفسنجان به عنوان نفر دوم انتخاب شدند.

دبیر دومین جشنواره ملی عکس" از چشم دختران ببینیم" با بیان اینکه بیشترین شرکت کننده ها در این جشنواره از استان های کرمان، تهران، فارس و اهواز بودند ادامه داد: از ۹۷  اثر راه یافته به نمایشگاه ۴۷ اثر در بخش اصلی دوربینی، ۲۴ اثر در بخش اصلی موبایلی، ۱۶ اثر در بخش ویژه دوربینی و ۱۰ اثر در بخش ویژه موبایلی پذیرفته شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =