معاون تعزیرات حکومتی: تسهیل‌گری شرایط تولید از رویکردهای این سازمان است

یزد- ایرنا- معاون اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: حمایت از حقوق مصرف کننده و تسهیل‌کردن شرایط تولید و توزیع جزو رویکردهای اصلی این نهاد است که امسال با همکاری سایر بخش‌ها این موضوع به جد پیگیری می‌شود.

محمد بارانی روز سه‌شنبه در آیین معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد با اشاره به تغییر رویکرد اجرایی این سازمان قضایی افزود: تسهیل‌گری برای توسعه اقتصادی از جمله ماموریت‌های راهبردی برای رسیدن به اهداف مورد نظر نظام و دولت است .

وی در ادامه با بیان اینکه شیوه مداخله تعزیرات حکومتی متناسب با شخصیت مردم تدوین و اجرایی می‌شود، اظهار کرد: حمایت از حقوق شهروندی و تسهیل‌ شرایط لازم برای تولید و توزیع مناسب به همکاری همه بخش‌ها نیاز دارد.

این مسوول خاطرنشان کرد: مداخله تعزیرات حکومتی باید مبتنی بر پیشگیری، توجه به سفره مردم و تسهیل‌گری انجام شود و برخورد مقتدرانه با سوداگران اقتصادی اولویت اول این سازمان برای پاسداری از حقوق عامه است.

بارانی، همکاری مستمر این سازمان با تمامی دستگاه‌های اجرایی، نظارتی و قضایی را ضروری ذکر کرد و گفت: عملکرد مناسب در حوزه کاری مختلف مستلزم تعامل و همراهی بین‌بخشی است و باید تقویت شود.

معاون سازمان تعزیرات حکومتی کشور در ادامه به وضعیت خوب یزد اشاره کرد و  اختصاص رتبه نخست کشوری «کسب و کار حلال» به این استان را سندی محکم از پاک‌دستی و فرهنگ غنی مردمان دیار قنات و قنوت و قناعت ‌دانست.

بارانی با اشاره به اینکه جامعه یزد از حیث حقوق بین‌الملل دارای مالکیتی جهانی است و این مهمترین عامل توسعه فرهنگی محسوب می‌شود ، گفت: این استان پر افتخار سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور است که علاوه بر دارالعباده بودن مهد سیاستمداران نیز است.

وی با قدردانی از غلامرضا سالاری مدیرکل قبلی تعزیرات حکومتی استان یزد، علی‌اکبر مختاری را که قبلا مسوولیت تعزیرات حکومتی استان البرز را بر عهده داشت به جای وی معرفی کرد.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت، حدود ۵۰ هزار واحد صنفی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =