چهار شرور مسلح در نیشابور دستگیر شدند

مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی نیشابور گفت: چهار شرور با سابقه تیراندازی و برهم زدن امنیت عمومی که متواری و تحت تعقیب قضایی بودند در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش روز سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس سرهنگ حسین دهقان پور افزود: در پی وقوع چند فقره تیراندازی با سلاح شکاری و نزاع دسته جمعی با سلاح سرد در برخی نقاط شهرستان نیشابور که باعث مجروح شدن یکی از شهروندان، تخریب خودرو و سلب آسایش عمومی شده بود شناسایی و دستگیری عاملان این حوادث در دستور کار پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران دایره عملیات پلیس امنیت عمومی مخفیگاه عامل اصلی تیراندازی که از متهمان سابقه دار و تحت تعقیب است را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی نیشابور با اشاره به این که در بازرسی از مخفیگاه این متهم انواع سلاح‌های سرد کشف و ضبط شد گفت: ماموران انتظامی در ادامه ردزنی‌های خود دریافتند سه نفر دیگر از مخلان نظم و امنیت عمومی تحت تعقیب که این متهم را در نزاع‌های مختلف همراهی می‌کردند در شهرستان حضور دارند که در عملیاتی ضربتی آنان را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند و تعدادی سلاح سرد از قبیل شمشیر هم از این افراد کشف شد.
دهقان‌پور افزود: پلیس و دستگاه قضایی مصمم است با کسانی که نظم و آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار و باعث سلب آسایش مردم می شوند برابر قانون به شدت برخورد کند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
مرکز شهرستان ۴۵۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha