ربیع‌خواه: با فتح چهارمین جام متوالی، بهترین بودن پرسپولیس را ثابت می‌کنیم

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس در این چند سال بهترین تیم تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران بوده و با کسب چهارمین جام متوالی این موضوع را ثابت خواهد کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در شروع دوباره مسابقات لیگ برتر فوتبال در هفته بیست و دوم تیم قعر جدولی پیکان را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد تا با ۵۰ امتیاز جایگاهش را در صدر جدول  مستحکم‌تر کند.

محسن ربیع‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، در مورد بازی با پیکان، تثبیت جایگاه سرخپوشان در صدر جدول، راه سخت پرسپولیس تا پایان لیگ و ... صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

پرسپولیس پس از وقفه طولانی مدت، لیگ را با برد قاطعانه برابر پیکان آغاز کرد. بازی چطور بود؟

بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم. بعد از چهار ماه شروع خوبی را در لیگ داشتیم و توانستیم برد مقتدرانه‌ای بدست آوریم. مستحق پیروزی در این دیدار بودیم خوشحالیم که توانستیم یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شویم.

بازی بعدی پرسپولیس هم با تیم شاهین شهرداری بوشهر است. این دیدار را چطور می‌بینید؟

این بازی برای ما خیلی سخت است چرا که در هفته‌های اخیر لیگ تیم شاهین شکل بهتری گرفته و توانسته نتایج خوبی بگیرد. از طرفی آنها به برد نیاز دارند و مقابل پرسپولیس هم انگیزه‌ آنها دوچندان است. این موضوع کار ما سخت می‌کند و باید انرژی بیشتری بگذاریم. برای ما مهم ۳ امتیاز هر بازی است که برای بدست آوردن آن تلاش می‌کنیم.

در مجموع پرسپولیس در ادامه لیگ با تیم‌هایی بازی دارد که برای بقا می‌جنگند. این موضوع کار شما را سخت‌تر نمی‌کند؟

این کار ما را سخت تر می‌کند. تیم‌های انتهای جدولی چیزی برای از دست دادن ندارند و برای بقا در لیگ  با انگیزه مضاعف می‌جنگند. این کار ما را سخت‌تر می‌کند. در مجموع بازی آسان در لیگ برتر نداریم. همه تیم‌ها خوب و قابل احترام هستند و چه ما با تیم  بالای جدولی، چه وسط و یا انتهای جدولی بازی کنیم، محکم مقابل آنها ظاهر می‌شویم تا نتیجه خوبی بگیریم.

پرسپولیس امسال شرایط خوبی برای پوکر قهرمانی دارد. چه زمانی از دید شما این قهرمانی قطعی می‌شود؟

قهرمانی وقتی قطعی می‌شود که سوت پایان آخرین بازی لیگ زده شود. تا آن لحظه حتی اگر هفته‌های قبل از آن هم قهرمانی قطعی شده باشد، خواهیم جنگید تا با برد و ارائه عملکردی محکم قهرمانی را بدست آوریم.

آیا پرسپولیس امسال می‌تواند با توجه به اختلاف امتیاز موجود، مقتدرانه‌ترین قهرمانی لیگ برتر را تجربه کند؟

هنوز ۸ بازی دیگر مانده است و اگر بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم، به طور حتم قاطعانه قهرمان خواهیم شد. در مجموع در این چهار سال پرسپولیس بهترین تیم تاریخ لیگ برتر ایران از نظر عملکرد بودیم و امیدوارم با قهرمانی در این فصل بتوانیم این موضوع را ثابت کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =