فردی به اتهام تهدید دختران به انتشار تصاویر خصوصی در فراهان دستگیر شد

اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از دستگیری فردی به اتهام تهدید دختران به انتشار تصاویر خصوصی آنان خبر داد و گفت: این مرد جوان با وعده ازدواج و دریافت تصاویر خصوصی، چند نفر را تهدید کرده و مبالغی نیز دریافت کرده بود.

به گزارش روز سه‌شنبه، پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" اسفندیار نظری " افزود: با شکایت خانمی جوان مبنی بر اخاذی از او در فضای مجازی توسط فردی ناشناس و تهدید به انتشار تصاویر و هتک حیثیت در شبکه‌های اجتماعی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: در بررسی اظهارات شاکی پرونده مشخص شد فردی ناشناس از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با شاکی پرونده آشنا شده و این فرد شیاد با چرب زبانی و وعده های دروغی چون ازدواج، استخدام و اخذ مدارک هویتی، وی را فریب داده و به تعدادی از تصاویر خصوصی‌اش نیز دست یافته است.

فرمانده انتظامی شهرستان فراهان گفت: پس از مدتی این مرد جوان، مزاحمت‌هایش را برای شاکی پرونده آغاز می‌کند و با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی شروع به اخاذی کرده و از او می‌خواهد برای منتشر نشدن تصاویر، مبالغی به حسابش واریز کند.

سرهنگ نظری افزود: با توجه به حساسیت موضوع، کارشناسان پلیس آگاهی پرونده را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده و با انجام اقدامات فنی و تخصصی متهم را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، این فرد را در استان همدان دستگیر کردند.

وی اظهار داشت: متهم سابقه دار که مبلغ ۸۷۰ میلیون ریال و مقادیری طلاجات از هشت زن در استان‌های دیگر اخاذی کرده بود پس از مواجهه با ادله ، لب به اعتراف گشود و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

توقیف اتوبوس حامل کالای قاچاق در شازند

فرمانده انتظامی شهرستان شازند نیز از توقیف یک دستگاه اتوبوس حامل یک میلیارد و ۴۸۵ میلیون ریال کالای قاچاق در عملیات پلیس این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "محمدعقیل سلگی" گفت: در تداوم طرح های عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا، در یکی از محورهای ارتباطی شهرستان، یک دستگاه خودروی اتوبوس حامل بار قاچاق را شناسایی و متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، تعدادی لوازم خانگی و مواد غذایی قاچاق فاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی کشف و راننده خودرو نیز دستگیر شد.

وی اظهار داشت: فرد دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

یک میلیون ۴۲۱ هزار نفر در ۱۲ شهرستان استان مرکزی ساکن هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =