امکان اسکان دانشجویان کارشناسی ارشد خواجه‌نصیر در خوابگاه‌ فراهم شد

تهران- ایرنا- معاونت دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شرایط اسکان محدود دانشجویان کارشناسی ارشد در خوابگاه‌ها فراهم شده است.

به گزارش روز سه شنبه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، در این اطلاعیه در خصوص شرایط اسکان در خوابگاه ها آمده است: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و بر اساس مصوبه هیات رییسه دانشگاه دانشجویان کارشناسی ارشد متقاضی خوابگاه که بر اساس مقررات اعلام شده در اطلاعیه خردادماه و در وقت مقرر پیش ثبت نام کرده اند و تایید استاد راهنمای ایشان توسط اداره خوابگاه‌ها دریافت شده است، می‌توانند به مدت یک ماه از روز شنبه ۱۴ تیر تا ۱۳ مرداد ماه با شرایط ذیل اسکان داده شوند.

۱) دانشجویان کارشناسی ارشد پذیرفته شده مطابق با اطلاعیه در روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه پیامی از طریق منوی پیام‌ها پنل کاربری سامانه رفاهی دریافت می‌کنند که در آن شرایط پذیرش و نام خوابگاه اعلام شده است. همچنین برای دانشجویان پذیرفته نشده در این مرحله نیز پیام عدم پذیرش ارسال می‌شود.
۲) با توجه به اسکان یک یا دو نفر در اتاق مطابق با پروتکل‌های ابلاغی و ظرفیت خوابگاه و اتاق‌ها برنامه ریزی اسکان انجام گرفته است.

۳) دانشجویان پذیرفته شده لازم است پرینت گواهی سلامت خود را از سامانه خوداظهاری بیماری کرونا وزارت بهداشت (salamat.gov.ir) اخذ کرده و ضمن همراه داشتن مدارک شناسایی و کارت دانشجویی و صرفا در روزهای شنبه تا چهارشنبه مورخ ۹۹/۰۴/۱۴ تا ۹۹/۰۴/۱۸ ساعت ۹ تا ۱۲ برای شرکت در طرح غربالگری مرکز بهداشت دانشگاه در سالن تربیت بدنی دانشکده علوم حضور یابند و در صورت اخذ مجوز امکان حضور در خوابگاه فراهم می‌شود و در صورت عدم تایید اسکان امکان‌پذیر نیست.

نکته مهم: امکان حضور در خوابگاه صرفا با شرکت در طرح مذکور و در زمانبندی اعلام شده است و در غیر از این زمان امکان پذیرش در خوابگاه نیست.

۴) به جهت جلوگیری از احتمال انتقال ویروس کرونا، دانشجویان گرامی موظف به رعایت بهداشت شخصی و به خصوص رعایت فاصله گذاری اجتماعی در کلیه شرایط، عدم ازدحام در اتاق ها، استفاده از ماسک در فضاهای بسته و عمومی و اجرای کلیه پروتکل‌های بهداشتی و اطلاعیه‌های منتشره از طرف مرکز بهداشت دانشگاه است.

۵) در صورت عدم رعایت مفاد پروتکل‌های بهداشتی توسط دانشجو، لازم است فوری خوابگاه تخلیه شود.

۶) در صورت مشکوک بودن به ابتلا به بیماری کرونا، ادامه اسکان منوط به اخذ گواهی سلامت از مراکز درمانی معتبر است.

۷) در صورت بروز شرایط خاص پیرامون بیماری کرونا که تخلیه خوابگاه‌ها ضروری تلقی می‌شود، دانشجویان موظف هستند ظرف ۴۸ ساعت پس از اعلام نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام کنند.

۸) مطابق ابلاغ سازمان امور دانشجویان پذیرش میهمان (اولیا، خواهر، برادر، دوست و...) به هر نحو ممکن در خوابگاه ممنوع و ضروری است ورود و خروج با ارائه کارت دانشجویی انجام شود.

۹) در پایان روز ۹۹/۰۵/۱۳ لازم است خوابگاه توسط دانشجویان تخلیه شود. به همین جهت برنامه ریزی لازم به جهت استفاده از خوابگاه در این مدت را لحاظ کنید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =