بیش‌از ۳۷ هزار خانوار در زاهدان از اشتراک گاز بهره‌مند شدند

زاهدان- ایرنا- مدیر عامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان گفت: ۳۷ هزار و ۱۱۱ خانوار تا کنون در زاهدان از اشتراک گاز برخوردار شدند و این شرکت با توجه به لوله گذاری‌های انجام داده در سطح شهر آماده واگذاری تعداد بیشتری اشتراک است

رضا پنجابی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: به لطف خدا و همت تلاشگران مجموعه شرکت گاز استان در گامی دیگر ۴۵ کیلومتر باقی‌مانده از شبکه توزیع گاز زون منطقه A  شهر زاهدان واقع در پهنه شمالی بلوار معلم تزریق گاز شد و عملیات نصب علمک بصورت پیوسته در این منطقه در حال انجام است.

وی گفت: بعد از انجام این تزریق گاز و برابر بررسی و پیش‌بینی‌های صورت گرفته قریب به ۱۰ هزار خانوار ساکن در این محدوده از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد و با احتساب تزریق گاز فعلی و گذشته، هم‌اینک تمامی ۱۶۰ کیلومتر شبکه توزیع این منطقه گازدار، و بزودی به عنوان دومین منطقه سبز شهر زاهدان معرفی می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز سیستان و بلوچستان افزود: این در حالیست که پیش از این منطقه زیباشهر زاهدان با مجموع ۹۰ کیلومتر شبکه توزیع و تغذیه به طور کامل تزریق گاز و علمک گذاری شده و به عنوان اولین منطقه سبز این شهر شناخته می‌شود.

وی همچنین با اشاره به ساخت و راه‌اندازی ایستگاه(TBS) زیبا شهر زاهدان بیان کرد: این ایستگاه به عنوان سومین ایستگاه تقلیل فشار ناحیه راه‌اندازی و ایستگاه تغذیه کننده شبکه توزیع واقع در جنوب غربی زیباشهر است که با ساخت آن مشکل افت فشار گاز در فصل سرما در این ناحیه مرتفع می‌شود.

پنجابی ادامه داد: تاکنون در حدود ۱۴۰کیلومتر از شبکه توزیع گاز زون G منطقه ۲شهری زاهدان تزریق گاز و نصب علمک صورت گرفته و بقیه شبکه مورد نیاز این منطقه در حال اجراست تا بزودی این منطقه به عنوان سومین منطقه سبز این شهر معرفی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =