گنجینه اسناد شهدا و نام‌آوران در بهشت‌زهرا (س) رونمایی می‌شود

شهرری - ایرنا - با همکاری اداره‌کل ثبت احوال و سازمان بهشت زهرا (س) گنجینه اسناد شهدا و نام‌آوران تا دیماه سال‌جاری (مصادف با هفته ثبت احوال) رونمایی می‌شود.

روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س ) روز سه شنبه اعلام کرد: مدیرکل ثبت احوال استان تهران و مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر امام (ره) با هدف تداوم همکاری ها برای رفاه حال شهروندان دیدار و گفت و گو کردند و در این ملاقات مقرر شد این گنجینه اسناد رونمایی شود.

مدیر کل ثبت احوال استان تهران در این دیدار گفت: سازمان بهشت زهرا (س) با سیاستگذاری، نگاه هماهنگ و برنامه ریزی علمی سازمانی سرآمد در مدیریت استان تهران است.

حسین زین الصالحین اظهار داشت: از جمله صفات پسندیده سازمان بهشت زهرا (س) مرتفع کردن مشکلات مردم و دغدغه های شهروندان داغدار به ویژه در بحران کرونا است.
وی افزود: با توجه به مراجعات گسترده و جلوگیری از رفت و آمد های درون شهری سعی می کنیم تمام کار ها به صورت هوشمند انجام شود و به سمت الکترونیکی کردن ماموریت ها پیش می رویم.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) نیز در این دیدار با ارایه گزارشی از نحوه خدمات رسانی به شهرودان داغدار به ویژه در بحران کرونا، گفت: کار سازمان ما خدمت رسانی است و در این مسیر تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا خدمت مناسب و در خور شان مردم ارائه شود.
سعید خال با اشاره به رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در بهشت زهرا (س )اظهار داشت: حفظ جان شهروندان برای ما اولویت دارد و موضوعات زیست محیطی و گندزدایی به صورت دائم انجام و سلامت کارکنان به دقت رصد و آزمایش های مختلف نیز به صورت دوره ای در قالب پنج طرح غربالگری انجام شده است.

این مسئول یادآور شد: نزدیکترین سازمانی که با بهشت زهرا (س) همکاری دارد ثبت احوال است و این دو مجموعه با بهره‌گیری از ظرفیت های مشترک در بالاترین سطح سالیان سال است که در کنار هم در این مکان مقدس به مردم خدمت رسانی می کنند.
به گزارش ایرنا، سازمان بهشت زهرا(س) در سال ۱۳۴۵ احداث و در تیرماه ۱۳۴۹ افتتاح شد. این سازمان به واسطه حضور ۳۰ هزار شهید گلگون کفن و چهار هزار شهید گمنام و همچنین هم جواری با حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به عنوان قطب فرهنگی کلانشهر تهران و مکانی مقدس محسوب می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha