سپاه در تربت حیدریه جهیزیه اهدا کرد

تربت‌حیدریه- ایرنا- فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه تربت‌حیدریه گفت: همزمان با دهه کرامت ۲۳ سری کمک جهیزیه توسط قرارگاه محرومیت‌زدایی، بسیج سازندگی سپاه و خیران به نوعروسان نیازمند این شهرستان اهدا شد.

سرهنگ پاسدار علی نیک‌یاد، روز سه‌شنبه در مراسم اهدای این جهیزیه‌ها افزود: با شیوع کرونا تمرکز ماموریت‌های بسیج به سوی همکاری و تعامل با دستگاه‌های بهداشتی و درمانی سوق داده شد که در این راستا طی چهار ماه اخیر بیش از ۱۵ هزار بسته کمک معیشتی نیز بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
وی از تولید و توزیع بیش از ۲۰۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در این شهرستان خبر داد و گفت: در این مدت بیش از ۵۰ هزار بسته بهداشتی و مواد ضدعفونی نیز در تربت‌حیدریه توزیع شد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه تربت‌حیدریه همچنین از ضدعفونی منازل مبتلایان به کرونا، ساخت و مرمت منازل مسکونی افراد زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی، به عنوان بخشی دیگر از اقدامات سپاه و بسیج در رزمایش کمک مومنانه یاد کرد.

وی ادامه داد: ماموریت نخست سپاه مقابله با تهدیدات سخت است که بخش عمده آن توسط نیروی‌های سه‌گانه و سپاه قدس و بخشی نیز توسط بسیج انجام می‌شود، اما ماموریت دوم مقابله با تهدیدات نرم است که به صورت کامل به بسیج واگذار شده و سپاه نقش هدایتی و نظارتی ایفا می‌کند.
مرکز شهرستان ۲۲۵ هزار نفری تربت‌حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =