نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات تشدید می‌شود

بندرعباس- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان با تاکید بر رعایت پروتکلهای بهداشتی در تمام دستگاه ها و ارگان های دولتی و غیردولتی، گفت: نظارت بر رعایت این پروتکل ها توسط بازرسان تشدید می شود.

نازنین شیبانی تذرجی روز سه شنبه در نشستی در همین رابطه اظهار داشت: در حال حاضر هرمزگان با بحران کرونا مواجه است و همه ما موظف هستیم برای قطع زنجیره انتقال کرونا تلاش کرده و یاری رسان نیروهای بهداشت و درمان باشیم.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در ادارات، افزود: نظارت توسط دستگاه های متولی به صورت مستمر باید انجام شود و ساعت نظارت نیز پس از شناسایی مکان های پرتراکم در زمان پیک کار باشد.

شیبانی تذرجی تاکید کرد: تیم های بازرسی جهت بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی در دستگاه های اجرایی به تمامی شهرستان های استان اعزام و وضعیت آن دستگاه بررسی خواهد شد و اگر دستگاهی کم کاری کند مدیر باید پاسخگو  باشد.

شیبانی‌ ابراز داشت: تمام دستگاه‌های اجرایی استان موظف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محیط اداری هستند و اگر کارمندی مبتلا و یا مشکوک به بیماری است حتما باید در خانه بماند و از حضور در محل کار اجتناب کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات بهینه به مراجعان وظیفه تمام کارکنان ادارات بوده و رعایت الزام ها و پروتکل‌های بهداشتی به معنی عدم ارائه خدمات به شهروندان نخواهد بود.

شیبانی تذرجی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی استان ، بیمه ها ، بانک ها ، صنایع ، واحد های تولیدی ، معدنی ، بازرگانی و تمام موسسات دولتی و غیر دولتی مکلفند در خصوص فاصله‌گذاری فیزیکی اقدام و از ملزومات بهداشتی همچون ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده کنند.

استان هرمزگان از اسفندماه پارسال همچون دیگر نقاط جهان درگیر ویروس منحوس کرونا است و این روزها شرایط و حال این استان از نظر ابتلا به این ویروس و تعداد فوتی های ناشی از آن بسیار بحرانی و در وضعیت قرمز می باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها