رسانه صهیونیستی: حماس توجه خود را معطوف نبرد دریایی کرده‌ است

تهران- ایرنا- شبکه ۱۲ تلویزیونی رژیم صهیونیستی روز دوشنبه گزارش داد که نیروهای حماس بتازگی بخش اعظمی از تلاش خود را صرف نبرد دریایی کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صفا فلسطین به نقل از شبکه ۱۲ تلویزیونی رژیم صهیونیستی، حماس قدرت یگان کماندوهای دریایی وابسته به گردان‌های القسام را با ابزارهایی پیشرفته تقویت کرده است.

بر اساس این گزارش، نیروی دریایی رژیم صهیونیستی نیز با قرار دادن حسگرهایی ویژه در نزدیکی سواحل مرزی شمال نوار غزه به این اقدام پاسخ داده تا موانع دریایی در سواحل کیبوتس را تقویت کند.

خبرنگار شبکه ۱۲ تلویزیونی رژیم صهیونیستی در این باره گفت: حماس در کنار توسعه پهپادها و دیگر ابزارهای جنگی، اهمیت بسیاری به اجرای عملیات‌های تهاجمی از طریق دریا می‌دهد.

بنا بر گزارش این رسانه صهیونیستی، ارتش اسرائیل برای مقابله، سناریوهای مختلف عملیات تهاجمی دریایی را آماده می‌کند و این در حالی است که نیروهای القسام بتازگی دست روی تهجیزات پیشرفته‌ای در زمینه غواصی گذاشته‌اند.

گردان‌های القسام در آخرین جنگ رژیم صهیونیسیتی در نوار غزه در تابستان سال ۲۰۱۴، برای نخستین بار از گردان کماندوهای دریایی رونمایی کرد.

نیروهای القسام همچنین ۹ جولای سال ۲۰۱۴ در عملیاتی نظامی علیه پایگاه دریایی زیکیم موفق شدند از راه دریا به این پایگاه نفوذ کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha