۹ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۴۳
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83838657
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

دیدار امیرپوردستان با خانواده شهید ناوچه کنارک در پاکدشت

تهران- ایرنا- رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی روز دوشنبه با خانواده شهید هاشمی‌خواه، از شهدای ناوچه کنارک در شهرستان پاکدشت دیدار کرد.

به گزارش ایرنا، امیر احمدرضا پوردستان در این دیدار با تقدیر از ایثار و از خودگذشتگی خانواده معظم شهدا، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون خون این عزیزان و ایثار خانواده معظم آنان دانست.
وی افزود: شهدا با درک صحیح از شرایط ایران اسلامی، پای در میدان دفاع از ارزش‌های انقلاب گذاشته و تا پای جان، بر سر عهدی که با خدای خود بستند، ایستادگی کردند و در این مسیر جاودانه شدند.
وی خطاب به خانواده شهدا اظهار کرد: فرزندان شما در دوران حیات با رشادت و از خودگذشتگی و در هنگام شهادت با خون خود، خدمات ارزشمندی را برای اسلام و ایران اسلامی انجام دادند و سند افتخاری برای کشور محسوب می‌شود.


امیر پوردستان افزود: رشادت  و فداکاری شهیدان، نظام مقدس جمهوری اسلامی را از چنان اقتدار و صلابتی برخوردار کرده که هیچ ابرقدرتی یارای مقابله با آن را ندارد.
یکشنبه بیست و یکم اردیبهشت شناور پشتیبانی سبک کنارک در جریان اجرای تمرین دریایی با شرکت تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش در آب‌های جاسک و چابهار دچار حادثه شد.
در این حادثه ۱۹ تن شهید و ۱۵ نفر مجروح شدند که شهید مهدی هاشمی‌خواه، یکی از شهدای سرافراز این شناور بود.
شهید مهدی هاشمی خواه که در سال ۹۶ به استخدام ارتش درآمده بود هنگام شهادت ۲۱ سال داشت.
پیکر این شهید سرافراز ایران اسلامی در شهرستان کلاله استان گلستان به خاک سپرده شد.
پدر و مادر این شهید در شهرستان پاکدشت سکونت دارند.
 

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =