طالقانی: هرچه زودتر تکلیف هیات فوتبال استان تهران روشن می‌شود

تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: برنامه‌ریزی مربوط به انتخابات هر هیاتی مطابق اساسنامه هیات‌ها به صورت دقیق انجام می‌شود و با تعامل هر چه زودتر تکلیف هیات استان تهران روشن خواهد شد.

عبدالکاظم طالقانی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره فرآیند مربوط به انتخابات هیات فوتبال استان تهران عنوان کرد: برنامه‌ریزی مربوط به انتخابات هر هیاتی مطابق اساسنامه هیات‌ها به صورت دقیق انجام می‌شود و وظایف اعضا مجمع در این باره روشن است و با تعامل هر چه زودتر تکلیف هیات استان تهران روشن خواهد شد.

رییس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال با اشاره به اظهارات مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران افزود: همه اعضای مجمع هیات فوتبال تهران برای فدراسیون قابل احترام بوده و بدیهی است روند قانونی برگزاری مجمع انتخابات استان تهران طبق نص صریح اساسنامه انجام خواهد شد.

نام‌نویسی از کاندیداهای انتخابات هیات فوتبال استان تهران دیروز(یکشنبه) به اتمام رسید و به زودی انتخابات آن برگزار خواهد شد تا رییس جدید مشخص شود. در این بین حواشی زیادی به وجود آمده که یکی از آنها نام‌نویسی حبیب‌الله شیرازی، رییس فعلی هیات فوتبال استان تهران است که برخی بر این باورند این بر خلاف قانون است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =