۵۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان مشهد اهدا شد

مشهد- ایرنا- مراسم اهدای ۵۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش بنیاد بین‌المللی خیریه آبشار عاطفه‌ها روز دوشنبه همزمان با دهه کرامت در مشهد برگزار شد.

به گزارش روز دوشنبه استانداری خراسان رضوی، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری این استان در این مراسم خطاب به شرکت کنندگان گفت: امیدوارم زندگی مشترک شما که در دهه کرامت آغاز شده است به برکت این ایام سرشار از عشق و ایمان به اهل بیت (ع) باشد.
محمدصادق براتی افزود: خانواده‌ای که با عشق و ارادت به اهل بیت (ع) تشکیل می‌شود و الگوی زندگی خود را سیره و فرهنگ رضوی قرار می‌دهد، موفق و مورد رضایت خداوند خواهد بود.
وی ادامه داد: تدین و توجه به آموزه‌های دینی در زندگی مشترک از مهم‌ترین معیارهایی است که باید به آن توجه شود و نقش بانوان در این مسیر بسیار تاثیرگذار است.

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: توجه به مقوله دین در خانواده و باور این مسئله که عنایات خداوند در تمامی شئون زندگی انسان ساری و جاری است، باعث ایجاد زندگی سرشار از محبت و عشق خواهد شد.
وی افزود: یکی دیگر از معیارها و اصولی که در زندگی مشترک باید مدنظر قرار گیرد اخلاق است، براساس حدیثی، پیامبر اسلام (ص) رسالت خود را در به کمال رساندن اخلاق معرفی نموده‌اند و در پرتو همین اخلاق نبوی است که فرزندانی از دامان شما پرورش خواهند یافت که در آینده جامعه و کشور مفید خواهند بود.

براتی ادامه داد: اصل دیگری که در زندگی مشترک مانند چراغ راه به شما کمک خواهد کرد، عقلانیت است، در این راستا تکیه بر عقلانیت است که می‌تواند شما را در برابر احساسات و تمایلات شخصی، از انحرافات و مشکلات زندگی نجات داده و در مسیر خیر و صلاح قرار دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =