استفاده از ظرفیت بانوان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد قابل تقدیر است

مشهد- ایرنا- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از ظرفیت بانوان در دانشگاه علوم پزشکی مشهد قابل تقدیر است و حضور پنج زن در بین مدیران و مسوولان دانشگاهی و بیمارستانی این دانشگاه را به فال نیک می‌گیریم.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، فاطمه رحمانی در نشست رییس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود: مردم در شرایط سخت کرونایی با تنگناها و مشکلات بسیار مواجه هستند، اما همکاری بسیار خوبی با خادمان حوزه سلامت داشته‌اند و زحمتکشان این عرصه هم با تمام توان به مبارزه با ویروس کرونا پرداخته‌اند.

وی ادامه داد: مسائل و مشکلات دانشگاه علوم پزشکی مشهد در دوره شیوع کرونا در سطوح ملی و محلی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت تا با همت مسوولان مربوطه برطرف شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز نگرانی بابت کاهش همکاری‌های مردم و افزایش آمار مبتلایان به کرونا گفت: با توجه به کاهش همکاری مردم و موج دوم بحران کرونا، نیازمند ایجاد حساسیت‌ها از سوی مسوولان مربوطه در وزارتخانه و دانشگاه‌های علوم پزشکی زیرمجموعه آن هستیم تا دقت ‌نظر و حساسیت مردم بیش از پیش شده و در عمل شاهد همکاری‌های بسیار خوب آنان با خادمان حوزه سلامت باشیم.

وی افزود: با تدبیر و مدیریت مسوولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد شرایط نامساعد موجود در موج دوم بحران کرونا همچون موج نخست این بحران بهبود خواهد یافت که شرط نخست آن همکاری مردم با خادمان حوزه سلامت است.

رحمانی ادامه داد: امیدواریم با تلاش مسوولان و نمایندگان مجلس و همکاری و همراهی مردم بتوانیم هرچه ‌سریع‌تر ضمن غلبه بر بحران کرونا، شاهد ریشه‌کنی این ویروس منحوس باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =