طاهرزاده: بیرانوند باید مسیر پیشرفت را در اروپا ادامه دهد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است دروازه بان اول این تیم باید هرچه زودتر به اروپا رفته و مسیر پیشرفت خود را در قاره سبز ادامه دهد.

بهنام طاهرزاده در گفت و گو با ایرنا، در خصوص پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل پیکان در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، اظهار داشت: بعد از چند ماه تعطیلی، پرسپولیس فوتبال خوبی از خود به نمایش گذاشت و شروع مناسبی در آغاز دوباره لیگ داشت  کسب این ۳ امتیاز قدم مهمی برای پوکر قهرمانی بود.

وی در خصوص عملکرد مهاجمان پرسپولیس در این بازی عنوان کرد: از اینکه علیپور گل زد بسیار خوشحالم. این خیلی مهم است که مهاجم اول تیم همیشه آماده باشد. در ضمن علیپور به رکورد فرشاد پیوس هم رسید که این افتخار بزرگی برای اوست. مهدی عبدی هم فوق العاده بود و نشان داد اگر به او میدان داده شود می‌تواند خودش را در تیم جا بیاندازد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس ادامه دارد: وحید امیری، سیامک نعمتی و امید عالیشاه هم در حمله خوب بودن و کلا پرسپولیس در فاز هجومی تیم برتر زمین بود و عالی بازی کرد.

طاهرزاده درباره نقشه یحیی گل محمدی در موفقیت های اخیر پرسپولیس، تاکید کرد: برانکو ۳ سال در پرسپولیس زحمت کشید و موفقیت کسب کرد چون بازیکنان را دوست داشتند و برایش هر کاری می کردند. یحیی هم توانسته به خوبی جای برانکو را پر کند و چنین ارتباطی با بازیکنان داشته باشد.

وی افزود: بازیکنان پرسپولیس الان برای یحیی گل‌محمدی جان هم می دهند چون او را قبول دارند و این نکته بسیار مهمی است که بازیکنان با سرمربی چنین ارتباطی داشته باشند. یحیی نشان‌داده چیزی از مربیان خارجی کم ندارد یک مربی با دانش و باکلاس است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکرد علیرضا بیرانوند در این تیم و بازی مقابل پیکان گفت: برخی می‌گویند بیرانوند اشباع شده و من هم تقریباً چنین نظری دارم. بیرانوند ۴ سال در پرسپولیس زحمت کشیده و یکی از عوامل مهم موفقیت پرسپولیس در این سالها بوده است. او کار خودش را برای پرسپولیس انجام داده و حالا باید به اروپا برود و آنجا پیشرفتش را ادامه دهد. امیدوارم به زودی بیرانوند را در تیم‌های بزرگ اروپایی ببینیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =