جشنواره کشوری فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه‌ای تمدید شد

تهران- ایرنا - مهلت شرکت در جشنواره کشوری فیلم ۱۰۰ ثانیه‌ای با هدف فرهنگ سازی برای مقابله با ویروس کرونا تا ۱۵ مرداد تمدید شد.

معاونت فرهنگی - دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز دوشنبه اعلام کرد: جشنواره کشوری «فیلم ۱۰۰ ‌ثانیه‌ای» که در راستای پویش دانشجویی مقابله با کرونا و با هدف فرهنگ‌سازی برای مقابله با ویروس کرونا ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان برگزار می‌شود تا تاریخ ۱۵ مردادماه تمدید شد.

این جشنواره که با موضوع همدلی مومنانه و با حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی البرز از ششم خردادماه آغاز به کار کرد تا پانزدهم برگزار می‌شود.

«کرونا و مسوولیت اجتماعی»، «کرونا و فعالیت‌های جهادی»، «کرونا و خانواده نظام سلامت»، «کرونا وتاب‌آوری» و پویش دانشجویی مقابله با کرونا «زندگی دست یاریگر توست» محورهای اصلی این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

علاقمندان می‌توانندبرای کسب اطلاع بیشتر، دریافت شیوه نامه، فرم ثبت نام و نحوه ارسال آثار از طریق  پایگاه خبری مفدا دانشگاه علوم پزشکی البرز  به نشانی  Alborz.mefda.ir و یا با کارشناسان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز به شماره ۳۴۵۸۴۹۱۹-۰۲۶ تماس حاصل کنند.

همچنین علاقمندان برای دریافت شیوه نامه جشنواره ملی فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه ای و فرم ثبت نام به  http://www.mefda.ir/ مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =