طهماسبی: اسکوچیچ به خاطر کرونا در جایگاه ویژه ننشست

تهران- ایرنا- مدیر تیم فوتبال پیکان درباره جایگاه عجیب سرمربی تیم ملی در بازی با پرسپولیس توضیحات تکمیلی ارائه کرد.

محمدرضا طهماسبی در گفت و گو با ایرنا، در مورد شکست ۳ بر یک شب گذشته پیکان مقابل پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشورمان اظهار داشت: متاسفانه نتیجه خوبی نگرفتیم البته نیمه دوم خوب بودیم اما طبق معمول گل خوردیم. ما به سختی گل می‌زنیم و مثل آب خوردن گل می‌خوریم. 

وی در خصوص وضعیت بد خط دفاعی تیم پیکان در بازی با پرسپولیس عنوان کرد: شما وقتی مقابل تیمی بزرگ گل اول را بد می‌خورید شرایط سخت تر می‌شود. واقعا روی تیم ما و کادرفنی ما فشار زیادی بود. وقتی این شرایط را داریم گل بد می‌خوریم. البته از زمانی که ویسی آمده تلاش کرده روی نقاط ضعف ما کار کند. 

مدیر تیم فوتبال پیکان درباره قعرنشینی این تیم در جدول رده بندی لیگ برتر گفت: ما از الان به بعد محکوم هستیم که دیگر اشتباه نکنیم. نه کادرفنی و نه بازیکنان اجازه اشتباه کردن ندارند. اگر میخواهیم در لیگ بمانیم باید امتیازات زیادی جمع کنیم.

طهماسبی در خصوص اینکه شایعه شده بود شهریار مغانلو از عمد در بازی های دوستانه مصدوم شده تا مقابل پرسپولیس به میدان نرود، تاکید کرد: این حرف درست نیست. همه دیدند که شهریار چقدر مقابل پرسپولیس تلاش کرد و حتی گل هم زد تا هیچ شائبه ای وجود نداشته باشد. ممکن است هر بازیکن، مربی و مدیری به یکی از تیم های پرسپولیس یا استقلال علاقه قلبی داشته باشد اما وقتی در تیم دیگری است تمام تلاشش را انجام می‌دهد. الان من یا گرشاسبی پرسپولیسی هستیم اما فعلا اولویت اول تا صدم ما موفقیت پیکان است چون برای این تیم فعالیت می‌کنیم.

وی درمورد قضاوت زاهدی فر در بازی با پرسپولیس و چند نوبت اعتراض کادرفنی پیکان به او گفت: زاهدی فر کلا خوب بود و فقط روی یک صحنه اشتباه کرد. توپی که بازیکن ما از مدافع پرسپولیس گرفت خطا نبود. تیمی مثل ما واقعا وقتی این موقعیت ها را به خاطر اشتباه داوری از دست می‌دهد ضرر می‌کند و کارمان صد برابر سخت تر می‌شود.

مدیر تیم فوتبال پیکان درباره جایگاهی که سرمربی تیم ملی برای تماشای بازی در آن حضور داشت، اظهار داشت: به خاطر شرایط کرونایی اجازه نداشتیم که از جایگاه های VIP و CIP استفاده کنیم، این جزو مقررات مهم است. جایی هم که اسکوچیچ نشسته بود قرار بود به جایگاه VIP  اضافه شود که به خاطر کرونا ساخت و ساز متوقف شد. البته صحنه ای که از اسکوچیچ ثبت شد، صحنه خوبی نبود اما حتی مدیران باشگاه ها هم اجازه نداشتند در جایگاه ویژه بنشینند.

تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر به مصاف پیکان رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر یک حریف خود را از پیش رو بردارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =