۹ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۲
کد خبرنگار: 782
کد خبر: 83838145
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ترامپ به جرم سرقت فرهنگی تحت پیگرد قرار می‌گیرد

تهران – ایرنا – استفاده بدون مجوز ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ در همایش های اخیر از موسیقی یک گروه آمریکایی سبب شده تا علیه این اقدام ستاد انتخاباتی ترامپ به جرم سرقت فرهنگی در دادگاه اقامه دعوی شود.

تارنمای خبری «هیل» روز دوشنبه با انتشار این خبر گزارش  داد: گروه موسیقی  سبک راک «رولینگ استون» (Rolling Stones) اعلام کرد که خود را برای یک اقدام حقوقی علیه ادامه استفاده از آهنگ های این گروه بدون اجازه از  سوی ستاد انتخاباتی ترامپ ، آماده می کند.

بنابراین گزارش گروه موسیقی رولینگ استون  اعلام کرد که نماینده حقوقی این گروه با شرکت «حافظ احزاب نوازندگان» موسوم به «بی.ام.آی»  (BMI)  در مورد این قضیه در حال کار کردن است.

این گروه موسیقی در بیانیه ای دراین باره نوشت: استفاده بدون مجوز از آهنگ های این گروه در  همایش هایی که از سوی ستاد انتخاباتی ترامپ به کار برده می شود یک  تخلف حقوقی محسوب می شود، بی.ام.آی را درجریان گذارده ایم.

این بیانیه در ادامه تهدید اقدام حقوقی علیه ترامپ دراین زمینه نوشت: چنانچه دونالد ترامپ به این موضوع بی اعتنا بماند و این روند را ادامه دهد، آنگاه وی با اقامه دعوی مبنی بر استفاده از موسیقی  بدون کسب مجوز، مواجه خواهد شد.

هیل در ادامه گزارش داد: رولینگ استون در سال ۲۰۱۶میلادی نیز  چنین اقدام مشابهی را بر علیه  ستاد انتخاباتی ترامپ به عمل آورده بود.

این گزارش می افزاید: تنها گروه موسیقی رولینگ استون نیست که علیه این اقدام ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ دست به شکایت می زند بلکه سایر خوانندگان و دیگر گروه های موسیقی نیز از استفاده آهنگ های خود در ستاد انتخاباتی وی شکایت کرده و اعلام کرده اند که مایل نیستند آهنگ های آنها دراین موارد پخش شود.

دونالد ترامپ همانگونه که تا پیش از ورود به کاخ سفید، همواره کم ترین هزینه ها را برای رسیدن به اهداف تجاری  و ساخت و ساز در نقاط مختلف آمریکا دنبال کرده بود، در عرصه سیاست نیز همین سبک و سیاق را در پیش گرفته است.

اروپام **۱۳۰۲**

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =