رقابت ۳۰۵  دانشجوی علوم‌پزشکی در جشنواره ورزش‌های همگانی

تهران- ایرنا- پرونده نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم‌پزشکی با حضور ۳۰۵ دانشجوی دختر و پسر در چهار رشته ورزشی بسته شد.

به گزارش روز دوشنبه معاونت فرهنگی - دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پایان یافتن نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی، آمار شرکت کنندگان در این جشنواره مشخص و اعلام شد.

در مجموع مسابقات این دوره از جشنواره در بخش دختران و پسران ۳۰۵ دانشجو در این رویداد ورزشی مشارکت کردند.

بر اساس این گزارش، مسابقات در چهار رشته ورزشی در دو بخش پسران و دختران برگزار و نتایج نفرات و تیم‌های برگزیده مشخص شد. در این دوره از مسابقات ۳۰۵دانشجوی دختر و پسر مشارکت خوبی در این جشنواره داشتند. این مسابقات در چهار رشته روبیک، دارت، طناب زنی و آمادگی جسمانی برگزار شد.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ۲۳ شرکت کننده در بخش دختران و پسران بیشترین مشارکت را در این رویداد ورزشی داشت. همچنین دانشگاه علوم پزشکی اهواز با ۱۴ شرکت کننده و دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و همدان با ۱۳ شرکت کننده، بیشترین آمار شرکت کنندگان را از آن خود کردند.

۳۰۵ شرکت کننده در مجموع در این جشنواره شرکت کردند اما از این تعداد فقط ۲۹۷ نفر موفق به حضور در مسابقات شدند و فیلم ارسالی هشت نفر از دانشجویان شرکت کننده در جشنواره به دلیل مطابق نبودن با شرایط آیین نامه از جمله مشخص نبودن چهره ورزشکار و تاریک بودن فیلم یا ناقص بودن حرکات ورزشی ورزشکاران، داوری نشد.

در بخش دختران در جشنواره ۴۹ نفر در رشته آمادگی جسمانی، ۴۹ نفر در رشته دارت، ۵۳ نفر در رشته طناب زنی و ۲۷ نفر در رشته روبیک حضور داشتند و همچنین در بخش پسران در این جشنواره ۳۰ نفر در رشته آمادگی جسمانی، ۴۵ نفر در رشته دارت، ۱۶ نفر در رشته طناب زنی و ۲۸ نفر در رشته روبیک حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =