موانع تعطیلی کارخانه‌های آسفالت خلخال و کوثر برطرف می‌شود

اردبیل - ایرنا - معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: موانع پیش‌روی کارخانه‌های تولید آسفالت شهرستان‌های خلخال و کوثر بصورت دقیق و کارشناسی بررسی و نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد.

فرزاد قلندری روز دوشنبه در جلسه شورای فنی استان اردبیل افزود: برای حل مشکل کارخانه‌های آسفالت هماهنگی‌های لازم بعمل آمده تا با یک آسیب‌شناسی دقیق موانع موجود رفع و کارخانه‌های آسفالت بخش خصوصی و شهرداری‌های استان به چرخه تولید باز می‌گردند.

وی ادامه‌داد: کمیته مصالح باید گزارش خود را از نحوه تولید بتن و آسفالت و رعایت استانداردها در این زمینه اعلام کند تا با یک نسخه واحد برای برطرف شدن ایرادها تصمیم‌گیری شود.

قلندری با اشاره به اجرا نشدن برخی از مصوبات شورای فنی استان بیان کرد: مدیریت فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان لازم است با بررسی عملکرد ۶ ماه گذشته علل و عوامل اجرا نشدن برخی از مصوبات را احصا و اعلام کند.

معاون امور عمرانی استاندار اردبیل از نظام مهندسی، اداره استاندارد، راه و شهرسازی و دیگر متولیان خواست با انجام ماموریت‌ها و مسوولیت‌ها شرایط خوبی را در حوزه فنی و اجرایی در استان رقم بزنند.

وی گفت: مسوولان و متولیان مشکلات فنی و اجرایی را در استان را بررسی و آسیب‌های موجود را در تولید مصالح، بتن و آسفالت استاندارد شناسایی کنند.

 او تصریح کرد: در بخش صدور مجوزها هم سازمان صنعت، معدن و تجارت وظیفه دارد پاسخگویی به استعلام‌ها و نظارت‌ها را به شکل یکپارچه انجام دهد.

قلندری متولی تولید بتن را سازمان نظام مهندسی و تولید آسفالت راه و شهرسازی دانست و گفت: در قالب یک کمیته تخصصی و با محوریت دفتر فنی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بهتر است خلاءها و نارسایی‌های موجود برطرف شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =