نماینده مجلس :نباید دولت را در مشکلات اقتصادی تنها گذاشت

ساری - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط اقتصادی سختی پیش روی دولت و کشور قرار دارد و نباید در چنین شرایطی دولت را تنها گذاشت.

ولی الله فرزانه نماینده مردم نور و محمود اباد در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به خاطر تحریم های یکجانبه و ظالمانه اقتصادی آمریکا بر مردم کشور و همچنین مشکلات پیش آمده پیرامون بحران ویروس کرونا شرایط ویژه ای برای درآمد کشور ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه بودجه کشور سال گذشته و پیش از بحران کرونا تصویب شد، افزود: با وجود مشخص بودن هزینه ها و حتی تحمیل هزینه های کرونایی ، اما درامدهای کشور به وضعیت متفاوتی منتقل شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه هیچ مانعی نمی تواند ما را از فروش نفت محروم کند، افزود: اما شرایط جهانی قیمت نفت کافی نبوده و نمی تواند پاسخگوی نیازهای کشور باشد.

فرزانه شرایط اقتصادی دولت و کشور را سخت ترین وضعیت در چهل سال انقلاب توصیف کرد و گفت: وظیفه سنگینی بر دوش دولت ، نمایندگان مجلس ، مردم و تمامی ارکان نظام قرار دارد که نیاز به همراهی همه است.

وی هدف از تحریم ها و فشارهای کشورهای غربی را شکاف میان مردم و نظام عنوان کرد و اظهار داشت: هدف نخست دشمن ناکارآمدی نشان دادن دولت و سپس به زانو درآمدن کشور است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی در این ٤٠ سال عمر خود از سختی های زیادی عبور کرده و اینبار نیز با همدلی و همراهی از این قله عبور خواهیم کرد.

فرزانه بار دیگر با بیان اینکه دشمن مردم را هدف قرار داده افزود: هدفشان این است که مردم را از نظام جدا کنند و از این رو یکی از بخش های ضربه پذیر ادارات  و روسای ان هستند که باید حتما در این شرایط مردم را دلگرم نگه دارند.

وی گفت: دولت نباید در حل مشکلات اقتصادی تنها بماند زیرا هدف دشمن نیز همین است تا با ایجاد انشقاق در کشور به اهداف خود برسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =