داوطلبان آزمون جامع علوم‌پایه درباره معادل‌سازی نمرات نظر دهند

تهران- ایرنا- معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، این معاونت آماده شنیدن نظرها و پیشنهادها در باره معادل‌سازی نمرات دروس آزمون جامع علوم پایه و پیش‌کارورزی برای کمک به دانشجویان علوم پزشکی است.

به گزارش روز دوشنبه معاونت فرهنگی - دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت آموزشی در جلسه توجیهی مدیران و کارشناسان معاونت آموزشی وزارت بهداشت با جمعی از نمایندگان دانشجویان حوزه علوم پزشکی که به منظور بررسی ابعاد مختلف طرح معادل سازی نمرات آزمون جامع علوم پایه و پیش‌کارورزی برگزار شد،آمادگی خود را برای بررسی انتقادها و پیشنهادهای دانشجویان در این زمینه اعلام کرد.

در این جلسه توجیهی که حمید اکبری قائم مقام معاون آموزشی، حسین قنبری مشاور و مدیر روابط عمومی حوزه معاونت آموزشی و جمعی از کارشناسان معاونت آموزشی وزارت بهداشت با نمایندگان دانشجویان حوزه علوم پزشکی حضور داشتند، ابعاد مختلف طرح معادل سازی نمرات آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی بررسی شد و این معاونت آمادگی خود را برای بررسی انتقادها و پیشنهادهای دانشجویان در این زمینه اعلام کرد.

همچنین نمایندگان دانشجویان ضمن بیان مطالبی درباره بحث معادل‌سازی نمرات دروس آزمون جامع علوم پایه و پیش‌کارورزی، نظرها، پیشنهادها و دغدغه‌های دانشجویان علوم پایه و پیش‌کارورزی را در خصوص این طرح ابراز کردند.

در ادامه سید سعید هاشمی نظری رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی به بیان توضیحاتی در خصوص اجرای این طرح در شرایط اپیدمی کرونا پرداخت و با دفاع از طرح معادل‌سازی نمرات دروس آزمون جامع علوم پایه و پیش‌کارورزی این طرح را در جهت کمک به دانشجویان دانست.

وی اظهار داشت: در واقع این طرح یکی از امتیازاتی است که به دانشجویان این مقطع به دلیل شیوع بیماری کرونا داده شده و دارای مزایای بسیار زیادی برای این عزیزان است.

هاشمی نظری افزود: هدف معاونت آموزشی حفظ کیفیت آموزش پزشکی دانشگاه‌ها در شرایط کرونا است و معاونت آموزشی آماده شنیدن نظرها و پیشنهادهای صاحب نظران و دانشجویان در این زمینه است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =