هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان زنجان در ارزیابی عملکرد، اول شد

زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان استان زنجان گفت: در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ فدراسیون این رشته ورزشی، هیات ورزش‌های جانبازان و معلولان این استان توانست با ۶۰۶ امتیاز در بین استان‌های کشور، مقام نخست را کسب کند.

مهدی مرادی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در این ارزیابی که بر اساس شاخص های مختلف ازجمله تعداد ورزشکاران اعزامی به مسابقات ملی و فرا ملی، تیم‌های شرکت‌کننده در لیگ‌های باشگاهی، انجام استعدادیابی، راه‌اندازی رشته‌های جدید، تعداد نشان‌های کسب شده در مسابقات قهرمانی و لیگ‌های باشگاهی، ورزشکاران ملی‌پوش، نفرات راه‌یافته به اردوهای تیم ملی، فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی، جذب مشارکت‌ها و توسعه ورزش همگانی، انجام شد هیات جانبازان و معلولان لرستان و کرمانشاه به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی یادآور شد: هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین استان زنجان در ارزیابی عملکرد سال ۹۷ نیز در جایگاه دوم قرار گرفت درحالیکه انتظار داشتیم با توجه به فعالیت های خوب و مناسبی که داشتیم در رتبه نخست جای بگیریم.

مرادی اظهار کرد: ورزشکاران جانباز و معلول این استان در ۱۶ رشته مختلف ورزشی اعم از بوچیا، دو و میدانی، والیبال نشسته، شنا، بسکتبال باویلچر، فوتبال هفت نفره، بدمینتون، تکواندو، تنیس روی میز، وزنه برداری، تیراندازی و دوچرخه سواری،  فعال هستند.  
رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان زنجان افزود: ورزشکاران جانباز و معلول، همواره با توانمندی و انگیزه بالا در میدان رقابت ها حاضر می شوند و با کسب پیروزی های غرور آفرین نشان می دهند که معلولیت به هیچ وجه محدودیت نیست.  
مرادی تصریح کرد: ورزشکاران جانباز و معلول زنجان نیز در میادین برون مرزی همواره فخر آفرین هستند و در رویدادهای جهانی و پارالمپیک با قرار گرفتن در ترکیب تیم های ملی اعزامی به مسابقات برون مرزی سهم بسزایی را در به اهتزار درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط جهان داشته اند.  
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =