سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو: شکست دادن تیم تاکتیکی ذوب آهن ارزشمند است

مشهد- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهر خودروگفت: سه امتیاز بازی در مقابل یک تیم تاکتیکی، سختکوش و پرمهره را کسب کردیم که ارزشمند است چون ذوب آهن واقعا از نظر فنی، شخصیتی و فوتبالی حریف سختی بود.

مجتبی سرآسیایی یکشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در مشهد افزود: جای تماشاگران خالی بود، دوست داشتیم این مسابقه با انرژی حضور و گرمای وجودآنها توام شود اما با دعای تماشاگران برای جمع‌آوری امتیاز و قرار گرفتن در جمع بهترینها تلاش می‌کنیم.

وی با بیان این که در این مسابقه هر دو تیم فوتبال زیبایی را بازی کردند افزود: در ۲۰ دقیقه این بازی بازیکنان تیم ما درگیر مسائل داوری شدند مشکل این بود که هر سوتی که زده شد بازیکنان ما زیاد پرداختند و نباید این اتفاق بیفتد. این موضوع باعث شد تمرکز خود را از دست بدهیم و از همانجا هم ضربه خوردیم.

وی ادامه داد: بین دو نیمه با بازیکنان خود صحبت کردیم و با آرامش کامل برگشتند و در نیمه دوم فوتبال خیلی بهتری را شاهد بودیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: اتفاقات داوری جزء لاینفک فوتبال است و باید تمرین کنیم با آرامش کامل با این موضوع مواجه شویم. اگر بازیکنان ما آرامش داشتند تعدادگل بیشتری می‌زدند.

سرآسیایی در خصوص سید مهدی رحمتی دروازه بان تیم شهرخودرو هم اظهار داشت: این بازیکن در یک جمله تمام نشدنی است.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان هم گفت: هر چند تیمها در آمادگی کامل نیستند اما بازی خوبی بود و نتیجه بازی با اشتباهات فردی رقم خورد.

حسن استکی با اشاره به حضور لوکابوناچیچ سرمربی جدید ذوب آهن هم افزود: اثر حضور این سرمربی صددر صد در هفته های آینده دیده خواهد شد.

وی در خصوص عملکرد داوری این مسابقه هم گفت: داوری و قضاوت، خوب بود هر چند که دروازه بان تیم میزبان در شروع مجدد بازی دست کم هفت دقیقه اتلاف وقت داشت و بازی را با تاخیر آغاز می‌کرد.

در هفته بیست ودوم مسابقات لیگ برتر فوتبال، تیم شهر خودرو در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد با نتیجه دو بر یک ذوب آهن اصفهان را شکست داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =