ویسی: بازیکنان پیکان مشکل روحی دارند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پیکان، گفت: مشکل بازیکنان ما مسائل روحی و روانی است، چرا که تمام بازیکنانم از نظر فنی در شرایط خوبی هستند.

عبدالله ویسی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر پرسپولیس که با شکست سه بر یک پیکان همراه بود، گفت: هر ۲ تیم موقعیت‌های زیاد گلزنی در این بازی بدست آوردند و امکان این که این دیدار با نتیجه مساوی خاتمه یابد وجود داشت، اما پس از گلزنی پرسپولیس رفتار ما غیر حرفه‌ای بود. پرسپولیس در این بازی حرفه‌ای تر از ما رفتار کرد و برنده شد. سر و ته جدول نشانگر اختلاف پرسپولیس و پیکان در این دیدار نبود بلکه این نوع رفتار ما بود که زیبنده تیم پیکان نبود که این موضوع ما را بسیار اذیت می‌کند و از این بابت متاسفم. هر چند زمان زیادی نداریم اما باید در بازی‌های باقی مانده این نتایج را جبران کنیم.

وی در مورد شرایط این تیم در جدول، اظهار داشت: یک نفر که اطلاعاتی از لیگ ایران نداشت، با تماشای این دیدار متوجه اختلاف ۲ تیم در جدول نمی‌شد اما این شرایط برای ما بسیار  خطرناک است و باید آنرا مدیریت کنیم. اینکه چرا وقتی یک گل می‌خوریم گل بعدی را هم دریافت می‌کنیم. در بازی‌های دوستانه‌ای که پشت سر گذاشتیم، ابتدا روی گل نخوردن تاکید داشتیم و به بازیکنان القا کردیم که اگر گل نخوریم، در نهایت گل خواهیم زد. حتی در برابر شهر خودرو در بازی تدارکاتی بعد از دقیقه ۹۰ تک گل بازی را زدیم اما در بازی‌های رسمی متاسفانه شرایط متفاوت می‌شود. باید به کمک بازیکنان این شرایط را تغییر دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تاکید کرد: بازیکنان ما از نظر فنی قابل تقدیر هستند اما از نظر روحی و روانی هنوز مشکل داریم و باید این شرایط را هر چند دیر درست کنیم. مطمئن هم باشید که درست خواهد شد.

ویسی در خصوص اشتباهات شیخ ویسی در بازی‌ها تصریح کرد: در طول هفته‌های گذشته، هر ۴ دروازه‌بان ما خوب نبودند. به مدیران باشگاه هم گفتم که همه تیم عالی هستند به غیر از چهار دروازه‌بان‌مان. قصد داشتم یک دروازه‌بان جوان را در این دیدار بازی دهم اما ترسیدم که مقابل تیم بزرگ پرسپولیس او را به میدان بفرستم. از شیخ ویسی و از آرام آیراپتیان سوال کردیم که کدامشان برای این دیدار آماده هستند که نتیجه آن حضور وحید شیخ‌ویسی درون دروازه شد. داشته های ما همین است اما باز هم تلاش خواهیم کرد تا آنها را از نظر روحی و روانی برای ادامه لیگ آماده کنیم.

وی در مورد اعتراضش به داوری در صحنه‌ای که داور برای پرسپولیس خطا اعلام کرد، تصریح کرد: درست است که این رفتار زیبنده من نبود اما در آن صحنه بازیکن ما مرتکب خطا نشد و داور بهترین حمله ما را قطع کرد. هنگامی که تیمت با ۲ گل عقب است و خوب بازی می‌کند، اما این اشتباه را شاهد هستیم، آدم عصبانی می‌شود.

ویسی در مورد  نمایش پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس امروز در حد قهرمان نبود و فکر می‌کنم این به دلیل وقفه طولانی مدت لیگ بود اما به هر حال آنها برنده شدند. آنها می‌خواستند فقط ببرند و به هدفشان هم رسیدند و به آنها تبریک می‌گویم.

سرمربی پیکان در مورد حضور دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه شهدای شهر قدس برای تماشای دیدار تیمش برابر پیکان اظهار داشت: از او تشکر می‌کنم و امیدوارم به کمک همه فوتبالی‌ها تیم ملی خوبی را تشکیل دهیم و امتیازاتی که از رقبا عقب هستیم را جبران کنیم.

وی در مورد شرایط بدنی بازیکنان تیمش اضافه کرد:  از نظر بدنی تیم ما مشکل نداشت و از پرسپولیس هم بهتر بودیم پرسپولیسی‌ها در پایان بازی روی زمین نشستند اما بازیکنان ما همچنان می‌جنگیدند. تیم ما در نیمه دوم ۲۸ دقیقه روی دروازه حریف حمله کرد اما در دقیقه ۲۹ این نیمه ما گل خوردیم. آنها از موقعیت‌هایشان خوب استفاده کردند. تیمی که اینگونه بازی کند و انتهای جدول است از نظر روانی مشکل پیدا می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =