۸ تیر ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۴۸
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83837399
۰ نفر

برچسب‌ها

مدیریت شهری کرج حرکت جهادی در پیش بگیرد

کرج - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به شرایط خاص کنونی و ضرورت تحقق شعار سال ، گفت : مدیریت شهری کرج باید حرکت جهادی در مناطق مختلف این کلانشهر در پیش بگیرد.

اکبر سلیم نژاد عصر یکشنبه در نشست شورای اسلامی شهر کرج افزود:  از مدیران شهری کرج انتظار می رود با کار جهادی عقب ماندگی و محرومیت ها را جبران کنند ضمن اینکه باید از پرداختن به مسائل حاشیه ای خودداری کرد.

وی بیان داشت: اکنون تکمیل تقاطع غیر همسطح حصارک  کرج  یکی از مطالبات عمومی است باید کارگاه این پروژه فعال شود، چنانچه گره و مانعی در تکمیل پروژه ها وجود دارد، باید مرتفع کرد در غیر این صورت حضور پررنگ عوامل اجرایی در محل پروژه ها هنگام بازدیدها چاره ساز پیشرفت و آبادانی شهر نیست.

سلیم نژاد گفت: همانطور که مدیران اجرایی در نهادهای خدمت رسان همچون آبفا و گاز با لباس فرم مخصوص در محل خدمت حضور پیدا می کنند، می توان چنین مدلی را در مدیریت شهری کرج نیز پیاده سازی کرد.

این مسوول تصریح کرد: نظارت وظیفه ذاتی نمایندگان مردم است و انتظار داریم شهردار و مدیران شهردی کرج قبل از آنکه نهادهای نظارتی استانی و شهرستانی به مسائل و مشکلات ورود کنند، برای توجه به تذکرات مطروحه در جلسات شورا اهتمام داشته باشند، برای مثال ساخت و ساز غیرمجاز مشکلی است که باید زیر ذره بین نظارتی قرار گیرد و مردم از این بابت گلایه مند و دغدغه مند هستند.

سلیم نژاد عنوان کرد: همچنین انتظار داریم شهرداری کرج تحت هیچ عنوانی با احدی برای فعالیت در سایر نهادها قرارداد پیمانکاری از سهمیه نیروهای فضای سبز یا پاکبان منعقد نکند و چنانچه نیت مساعد به سایر دستگاه ها وجود دارد با ارائه لایحه می توان از نیروهای رسمی استفاده کرد که امور روال شفاف و قانونی خود را داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =