۸ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۵۸
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83837322
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۴۸ قبضه سلاح در عملیات تعقیب و گریز پلیس اهواز

اهواز- ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت : ۴۸ قبضه سلاح وینچستر(شکاری) غیرمجاز در این شهرستان کشف و قاچاقچی سابقه دار در عملیات تعقیب و گریز پلیس دستگیر شد.

 سرهنگ محسن دالوند یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این خصوص اظهار داشت: در پی شناسایی یک قاچاقچی سلاح شکاری در سطح این شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۵ اهواز با کار اطلاعاتی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، طی یک عملیات تعقیب و مراقبت چند ساعته و در نهایت تعقیب و گریز و تیراندازی به خودروی مجرمان،موفق شدند نفر اصلی عامل قاچاق سلاح غیرمجاز را  دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی اهواز گفت : در بازرسی انجام شده از خودروی متهم، تعداد ۴۸ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از نوع وینچستر کشف و خودروی متهم نیز در این رابطه توقیف شد.

وی ضمن اشاره به ادامه تلاش ها جهت دستگیری همدستان این مجرم سابقه دار گفت: نیروی انتظامی با حمایت‌های مقام قضایی اقدامات قابل توجهی در زمینه کشف سلاح های غیر مجاز، تاکنون انجام داده است.

۲ هزار و ۵۰ قبضه اسلحه غیرمجاز از ابتدای امسال تاکنون در طرح جمع‌آوری اسلحه و مهمات در سطح استان خوزستان کشف و  یک هزار و ۵۲۰ نفر نیز در این رابطه دستگیر شده اند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =