۸ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۵۲
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 83837294
۱ نفر

برچسب‌ها

قلعه‌نویی: مردم، کرونا را جدی بگیرند

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: از همه مردم و علاقه‌مندان به ورزش درخواست می‌کنم مراقب سلامت خود باشند و بیماری کرونا را جدی بگیرند.

امیر قلعه‌نویی عصر یکشنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش با گل ‌گُهر سیرجان که به صورت مجازی برگزار شد، با قدردانی از تلاش مدافعان سلامت جامعه گفت: از ملت ایران عاجزانه خواهش می‌کنم مواظب سلامت خود و خانوادهایشان باشند، چون شرایط خوبی نیست.

وی با بیان‌اینکه همه امکانات کشور برای مبارزه به این بیماری بسیج شده است، افزود: شاید امکانات ما با شرایط حاکم کرونایی همخوانی نداشته باشد و دلیلش هم این است که خود ما خیلی مسائل را رعایت نمی‌کنیم.

سرمربی تیم سپاهان هشدار داد: شرایط کشور قرمز است مردم بخاطر سلامت خانوادهایشان مراقب باشند و در خانه بمانند و رفت وآمدهایشان را کمتر کنند.

وی  در عین حال گفت: بعد از یکصد روز تعطیلی، ادامه لیگ برتر فوتبال کشور برگزار می‌شود و تیم ما برای دیدار فردا شرایط خوبی دارد.

سرمربی سپاهان با اشاره به اینکه فوتبال ایران نیز مانند سایر نقاط جهان درگیر بیماری کروناست، افزود: ابتدا با پروتکل‌های بهداشتی تمرینات تیم ما شروع شد و مرحله به مرحله بر اساس پروتکل‌ها تمرینات خود را آغاز کردیم و پیش رفتیم.

قلعه‌نویی افزود: با این حال، تیم ما دچار مشکلاتی شد، یکی دو بازیکن ما کرونا گرفتند و هنوز هم بخاطر این بیماری در تمرینات تیم سپاهان حضور ندارند.

وی افزود: در ادامه بازیکنانی همچون "کیروش استلی" و چند بازیکن دیگر دیر به تیم اضافه و چند بازیکن نیز مصدوم شدند که از نظر روحی در شرایط خوبی نیستند چون وقتی یک بازیکن از نظر ذهنی درگیر باشد بطور یقین از نظر بدنی هم لطمه خواهد خورد و دچار مشکل می‌شود.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: در حال حاضر، شرایط تیم ما خوب است ولی بعد از یکصد روز نبود مسابقه، برای رسیدن به شرایط نرمال احتیاج به زمان داریم هرچند در مسابقاتی که دوستانه برگزار کردیم شرایط بازیکنان ما خوب بود ولی ایده‌ال نبود و این موضوعی طبیعی است چون یکصد روز دوری از مسابقات روی بازیکنان اثر گذاشته است.

وی در باره استفاده از کیروش استنلی در دیدار فردا گفت: این بازیکن شرایط خوبی دارد ولی ۱۰۰ درصد آماده نیست .

قلعه نویی اظهار داشت: در باره برگزاری دیدارهای لیگ برتر، مسوولان امر تصمیم به ادامه برگزاری مسابقات گرفتند و  ما نیز مجبور به تکمین هستیم، با این حال مهمتر از فوتبال، حفظ سلامت جامعه با توجه به دغدغه‌های اقتصادی مردم و قشر آسیب‌پذیر است.

وی با قدردانی از تیم پزشکی سپاهان گفت: تمرنیات تیم سپاهان در تعطیلات به شکلی برگزار شد که کمترین آسیب را داشتیم، با این حال محسن مسلمان بازیکن تیم ما، تلاش خوبی در تمرینات داشت که هم‌اینک مصدوم و تحت درمان است.

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و گل‌ گُهر سیرجان بعد از نزدیک به چهار ماه تعطیلات کرونایی لیگ برتر فوتبال، ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه دوشنبه ۹ تیر در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد.

این دیدار به دلیل شیوع بیماری کرونا با محدودیت حضور هواداران، خبرنگاران و عکاسان ورزشی همراه است.

هم‌اکنون تیم سپاهان با ۳۷ امتیاز در رده دوم و تیم گل ‌گهر سیرجان با ۱۹ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =