سرمربی گل گُهر: فوتبال باید زندگی با کرونا را بیاموزد

اصفهان-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال گل‌ گُهر سیرجان با ابراز خرسندی از برگزاری دیدارهای باقی ‌مانده لیگ برتر کشور گفت: فوتبال باید یاد بگیرد با ویروس کرونا کنار بیاید و به زندگی‌ خود ادامه دهد.

مجیدی جلالی عصر یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با سپاهان اصفهان که به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: در شرایط کرونایی نباید انتظار داشت که همه چیز در فوتبال ۱۰۰ درصد ایمن باشد چون چنین چیزی غیرممکن است.

وی با بیان‌اینکه شرایط پیش آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا در دنیا غیرقابل پیش‌بینی بود، افزود: از ابتدای شیوع بیماری کرونا مانند سایر فعالیت‌ها، دنیای فوتبال هم ۲ - ۳ ماه تعطیل شد ولی عاقبت مشخص شد که با تعطیل کردن، ویروس کرونا از بین نمی‌رود و فضا دوباره بر روی فوتبال گشوده شد.

جلالی تصریح کرد: با توجه به شیوع این بیماری، مردم زندگی کردن با کرونا را آموختند و فوتبال نیز از این قاعده مستثنا نیست زیرا کرونا تجربه جدیدی بود و همه دنیا با آن درگیر بودند.

سرمربی تیم گل گهر با بیان‌اینکه تیم ما زمانی که بازی‌های لیگ برتر به دلیل شیوع بیماری کرونا متوقف شد در بهترین وضعیت خود بسر می‌برد، افزود: با این حال تمام تلاش خود را در بازی فردا خواهیم کرد و نباید توقع داشت همان کیفیت را بعد از سه ماه ارائه بدهیم چون کار سختی است.

وی با اشاره به شرایط جسمی و روحی بازیکنان خود برای دیدار فردا  مقابل سپاهان اصفهان تصریح کرد: تیم ما در آمادگی خوبی است، شرایط جسمی بازیکنان بد نیست و بیشتر مشکل ما در کارهای تیمی بود و کوشیدیم در چهار بازی تدارکاتی به شرایط خوبی برسیم .

جلالی با بیان اینکه به بازی‌های لیگ برتر امیداورم و تیم ما با آماده شروع بازی‌هاست، افزود: بازیکنان ما برای اینکه بتوانند بازی‌های خوبشان را انجام دهند و بتوانند جایگاه خوبی در جدول کسب و دل هوادارانشان را شاد کنند، فوق‌العاده مصمم هستند.

وی در ادامه با قدردانی از میزبانی خوب تیم سپاهان اظهار داشت: بازی با هیچ تیمی آسان نیست و در لیگ بازی راحتی نداریم ۹ دیدار پیش روی تیم ماست که در هر باز ی امتیاز می‌خواهیم و باید به این خواسته خود برسیم .

دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و گل‌گهر سیرجان بعد از نزدیک به چهار ماه تعطیلات کرونایی لیگ برتر فوتبال، ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه دوشنبه ۹ تیر در ورزشگاه نقش جهان برگزار خواهد شد.

این دیدار به دلیل بیماری کرونا با محدودیت حضور هواداران، خبرنگاران و عکاسان ورزشی همراه است.

هم‌اکنون تیم سپاهان با ۳۷ امتیاز در رده دوم و تیم گل‌گهر سیرجان با ۱۹ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =