خراسان شمالی با کمبود قاضی مواجه است

بجنورد- ایرنا- رییس‌کل دادگستری خراسان شمالی گفت: این استان برای ارائه خدمات قضایی با کمبود قاضی مواجه است.

حجت الاسلام اسدالله جعفری روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه دادستان شهرستان مانه وسملقان افزود: با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تحول در نظام قضایی، خوشبختانه در ۲ سال اخیر اقدامات بسیار مهمی در این حوزه انجام شده و با مفسدان برخوردهای قاطعی صورت گرفته است.

وی افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون در هیچ دوره ای قوه قضاییه در مبارزه با فساد همچون دوره کنونی درخشان عمل نکرده است و این روند با قدرت تمام ادامه خواهد داشت.

رییس کل دادگستری خراسان شمالی اظهار داشت: مبارزه با مفسدان از مهم ترین مطالبات مردم است و بزرگترین حامی و پشتیبان قوه قضاییه در برخورد با فساد مردم هستند.

جعفری عنوان کرد: قوه قضاییه در راستای احقاق حقوق مردم و مبارزه با فساد با کسی تعارف نداشته و با قدرت عمل می کند و یقینا مبارزه با فساد و مفسدان رضایت مردم را در پی خواهد داشت که این مهم ترین سرمایه اجتماعی برای نظام است.

وی افزود: در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم، دستگاه قضا در شهرستانها و استان در کنار مسوولان اجرایی است و به کمک آنها خواهد آمد تا روند خدمت رسانی به مردم تسریع شود.

در این نشست با قدردانی از خدمات ایزانلو، دادستان سابق مانه و سملقان، فیروز جاهی به عنوان دادستان جدید این شهرستان معرفی شد.

مرکز شهرستان ۱۱۰ هزار نفری مانه و سملقان در ۴۵ کیلومتری غرب بجنورد واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =