خیلی از صنایع کشور با موضوع خدمات پس از فروش بیگانه هستند

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بخش زیادی از صنایع کشور با موضوع ضمانت یا گارانتی بیگانه و خدمات پس از فروش هستند که یکی از دلایل عدم موفقیت آنها در بازار است.

لطف الله سیاهکلی مرادی روز یکشنبه در بازدید از شرکت لوازم خانگی پارس در شهر صنعتی البرز افزود: یکی از مسائلی که این روزها باید مورد توجه قرار گیرد، جبران خسارات لوازم دارای نقص است که این روزها جای چندانی در تولید ندارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین بر لزوم افزایش کیفیت محصولات داخلی برای رقابت با اجناس خارجی تاکید کرد.

وی با اشاره به آسیب به لوازم خانگی در پی نوسانات برق در برخی نقاط روستایی، اضافه کرد: در بازدید از روستاهای طارم سفلی به مردم گفتم که شرکت برق حق ندارد با نوسانات برق جریان به لوازم خانگی مردم صدمه بزند و اگر این اتفاق افتاد باید جبران خسارت کند.

سیاهکلی مرادی باظهار داشت: کج سلیقگی و بی‌توجهی نسبت به بازارهای جهانی بیش از موضوع تحریم ها باعث شده تا محصولات ایرانی در حوزه صادرات با مشکل روبرو باشند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تولیدات قزوین باید به سمت بازارهای جهانی رفته و از تامین صرف نیازهای داخلی دوری کند.

این نماینده در این بازدید با مسایل و مشکلات واحد تولیدی یاد شده آشنا شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =