رییس کمیته انضباطی: به شدت با خاطیان فینال لیگ برتر فوتسال برخورد می‌کنیم

تهران- ایرنا- رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: در رابطه با اتفاقات لیگ برتر فوتسال به طور حتم رای سختگیرانه‌ای اتخاذ می‌کنیم تا دیگر چنین حوادث تلخی را شاهد نباشیم.

ابوالفضل حسن‌زاده محمدی درباره اتفاقات و حواشی رخ داده در دیدار فینال لیگ برتر فوتسال عنوان کرد: متاسفانه بازی برگشت فینال فوتسال لیگ برتر با حواشی زیادی روبه‌رو شد. گزارش‌هایی از سوی نمایندگان، داور مسابقه و همچنین ناظر انضباطی که از طرف خود کمیته انضباطی معرفی شده بود واصل شده است. در حال بررسی این گزارش‌ها هستیم و در اسرع وقت تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

وی در ادامه اضافه کرد: البته حق دفاع را به افراد و اشخاص خاطی خواهیم داد. دفاعیات آنها  را خواهیم شنید و براساس دفاعیات و محتویات پرونده رای خودمان را که قطعا رای سخت گیرانه‌ای خواهد بود، صادر خواهیم کرد. به شدت با این مسائل برخورد خواهیم کرد. نباید دیگر شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در فوتبال و فوتسال کشورمان نباشیم.

در دیدار نهایی لیگ برتر فوتسال، تیم مس سونگون با نتیجه ۲ بر صفر از سد گیتی پسند اصفهان گذشت و با توجه به پیروزی در دیدار رفت، قهرمان این دوره از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال شد. 

رییس کمیته انضباطی در پایان در خصوص بازی فولاد خوزستان و استقلال تهران اظهار داشت: در حال حاضر درباره این مسابقه صرفا گزارش مقامات رسمی است که بدست ما رسیده و در حال بررسی و رسیدگی هستیم و پس از شنیدن اظهارات و تکمیل تحقیقات رای خودمان را صادر می‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =