۸ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۷
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 83836977
۳ نفر

برچسب‌ها

پلمب ۹ قهوه‌خانه متخلف در پایتخت

تهران- ایرنا- معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از اجرای چهارمین مرحله طرح بازدید از واحدهای صنفی عرضه کننده قلیان در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: در این طرح ۹ قهوه خانه متخلف پلمب شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ "نادر مرادی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: ۷۵  قهوه خانه و سفره خانه سنتی روز گذشته بازدید شد که به متصدیان ۳۴ واحد صنفی تذکر و با دستور قضائی ۹ واحد صنفی قهوه خانه که به مشتریانشان قلیان عرضه می کردند، پلمب شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران خاطر نشان کرد: پلیس همچنان با جدیت پای کار بوده و با واحدهای صنفی متخلفی که بخواهند سلامت جامعه و مردم را به خطر بی اندازند برخورد خواهد کرد.

کشف فرآورده های نفتی قاچاق و تقلبی در پایتخت 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف ۸۰ هزار لیتر فرآورده نفتی قاچاق و ۱۰۰۰ لیتر روغن موتور تقلبی به ارزش ۵ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال در جنوب پایتخت خبر داد.  

سرهنگ " نعمت اله علیپور" در این باره گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو مقادیر زیادی فرآورده نفتی در کهریزک، ماموران پلیس امنیت اقتصادی پایتخت بررسی موضوع را بر عهده گرفتند

وی با اشاره به اینکه تیمی از ماموران به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: تحقیقات اولیه نشان از این داشت، فردی بدون مجوزهای قانونی کارگاه تغلیظ احداث کرده و با همکاری تعدادی از رانندگان خودروهای نفتکش، فرآورده نفتی " گازوئیل" و روغن موتور تقلبی در این مکان جمع آوری و از شبکه توزیع خارج می کند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی بیان داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و تیمی از ماموران به نشانی کارگاه اعزام شدند و از داخل تانکرهای نصب شده در محوطه کارگاه و نفتکشی که در حال خروج از داخل کارگاه بود، ۸۰ هزار لیتر فرآورده های نفتی و ۱۰۰۰ لیتر روغن تقلبی کشف کردند.

وی تصریح کرد: ماموران حاضر در صحنه مدارک مربوط به محموله را از راننده نفتکش تقاضا کردند که راننده بارنامه ای را در اختیار پلیس قرار داد در تحقیقات اولیه مشخص شد این بارنامه برای روغن موتور است.

علیپور با اشاره به اینکه در این رابطه ۴ متهم دستگیر شدند، گفت: با دستور قضائی کارگاه پلمب و فرآورده های نفتی کشف شده برای آزمایش و نگهداری تحویل شرکت نفت تهران شد.

به گفته وی، ارزش فرآورده های نفتی مکشوفه طبق اعلام نظر کارشناسان شرکت نفت ۵ میلیارد و۷۶۰ میلیون ریال برآورد شده است.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =