خادمیاران رضوی از آتش‌نشانان بندرعباس تجلیل کردند

بندرعباس- ایرنا- خادمیاران بارگاه امام رضا(ع) با حضور در ایستگاه  شماره ۴ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از آتش‌نشانان و کارکنان این سازمان تجلیل کردند.

کاروان زیر سایه خورشید متشکل از خادمان آستان قدس رضوی روز یکشنبه با اهدای هدایای تبرکی و حضور در کنار آتش‌نشانان شهر، برای سلامتی مردم این شهر دعا کردند.

در این مراسم از حسن امینی زاده معاون عملیات آتش نشانی بندرعباس، فرزند شهید آتش نشان برکت جوذری و سام صابر رییس ایستگاه شماره ۴ که مسوولیت ضدعفونی معابر شهر بندرعباس در شرایط کرونا را برعهده دارند،تجلیل کردند.

خادمان حرم حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) در بخش جداگانه با شهردار بندرعباس دیدار و از وی نیز تجلیل کردند.

شهردار بندرعباس نیز در این دیدار گفت: خادمان، طلایه داران حرم حضرت امام رضا(ع) بوده و سال‌هاست که با حضور آنها در شهربندرعباس یادها و خاطرات را در قلب‌های ما به واسطه نام مبارک این حضرت نگه می‌دارند.

عباس امینی زاده افزود: حضور خدام امام رضا(ع) در استان‌های مختلف کشور باعث می‌شود با شرایط کرونا در سراسرکشور که در حال حاضر سعادت زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) فراهم نیست، این توفیق را حاصل کرده و مردم در جای جای کشور بوی حرم رضوی را استشمام کنند.

(اول ذی‌القعده) همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر تا میلاد حضرت امام رضا(ع) برابر با (۱۱ ذی‌القعده) به عنوان دهه کرامت در تقویم رسمی کشورمان نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =