تبلیغ فرهنگ اقامه نماز یک تکلیف همگانی است

خرم‌آباد - ایرنا - امام جمعه الیگودرز گفت: تبلیغ فرهنگ اقامه نماز یک تکلیف و مسوولیت همگانی است و باید عموم جامعه در این زمینه اهتمام ویژه داشته باشند.

حجت السلام مهدی سرلک روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در دفتر امام جمعه افزود: تبلیغ و اطلاع رسانی بسیار مهم و موثر است و می توان اطلاعات به روز را در زمینه دین و اسلام به جهانیان ارسال کنیم.
وی با بیان اینکه در چهل سالگی انقلاب اقدامات موثری درزمینه اطلاع رسانی انجام شده اما باز هم جای کار دارد اظهار داشت: نماز به طور کامل تبلیغ نشده و انتظار داریم  به نحو درست در رسانه ها  اطلاع رسانی شود.
وی اظهار داشت: جامعه باید نسبت به فرهنگ توسعه اقامه نماز و اطلاع رسانی آن حضور فعال داشته باشد. 
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی لرستان نیز با بیان اینکه این نهاد در رویکرد جدید توجه خاصی به رسانه و روابط عمومی دارد گفت: نیاز به رسانه در دنیای امروز به عنوان یک منبع آگاهی بخشی ضروری است.
حجت السلام سعید مهدوی امین تصریح کرد: رساندن پیام انقلاب رسالت خبرنگار است به نحوی که باید در تولید محتوا، روابط عمومی مردم باشد و خواسته های عموم را به گوش مسوولان برساند.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز نیز گفت: امروز فضای مجازی بزرگترین رسانه برای اطلاع رسانی است و باید در این خصوص تلاش کنیم.
حجت الاسلام حشمت الله بیاتیان افزود: یکی از برنامه‌های مهم این نهاد اجرای برنامه‌های فرهنگی در مناطق کم برخوردار و آسیب‌پذیر است که در این راستا ۶ محله آسیب پذیر الیگودرز شناسایی شده و برنامه های مختلف فرهنگی درحال اجرا است.

وی اظهار داشت: بحث آسیب‌های اجتماعی و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری اولویت کاری این اداره است و هدف این مجموعه به حداقل رساندن آسیب های  اجتماعی در محلات آسیب‌پذیر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =