عنایتی: حاشیه‌های دیدار فولاد و استقلال جای مسائل فنی را گرفت

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال با بیان اینکه حاشیه‌های دیدار این تیم برابر فولاد خوزستان جای مسائل فنی را گرفته بود، گفت: حضور «فرهاد مجیدی» کنارِ زمین می‌توانست به روند آبی‌پوشان کمک کند و او نباید اخراج می‌شد.

«رضا عنایتی» روز یکشنبه در گفت‌و گو با ایرنا، اظهار داشت: بعد از مدت‌ها لیگ برتر استارت خورد و تعطیلی چند ماهه مسابقات، در کیفیت فنی تاثیر داشت.

وی افزود: نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورهای دیگر، فوتبال با افت مواجه شده و کیفیت فنی آن با دوران پیش از کرونا تفاوت اساسی دارد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بازی استقلال و فولاد خوزستان بیشتر از آنکه جنبه فنی داشته باشد، حاشیه داشت و این مساله جای متن بازی را گرفت.

عنایتی تصریح کرد: فرهاد مجیدی در بازی با فولاد خوزستان فشار زیادی را متحمل شد. نمی‌دانم اتفاقاتی که پیش از بازی رخ داد و پیامک‌هایی که گفته می‌شود برای او فرستاده شد، چقدر در ذهنیت وی تاثیر داشت.

وی تاکید کرد: عارف غلامی مدافع خوبی است اما اشتباه بزرگی را مرتکب شد، وقتی تیم ۱۰ نفره است نباید با داور وارد چالش شد و با دریافت کارت قرمز کار را سخت‌تر کرد.

عنایتی اعلام کرد: حضور مجیدی کنار زمین می‌توانست به روند استقلال کمک کند و او نباید اخراج می‌شد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: اعتقاد دارم کار استقلال برای قهرمانی سخت است اما دور از ممکن نیست، در فوتبال همواره اتفاقاتی رخ می‌دهد که قابل پیش‌بینی نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =