حاجیلو: به خاطر شکایت نکونام بازداشت شدم

تهران ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: من فقط و فقط به خاطر شکایت جواد نکونام بازداشت شدم متاسفانه با دستبند مرا به دادگاه برده و قاضی پس از شنیدن حرف‌هایم، پرونده را مختومه اعلام کرد.

«اصغر حاجیلو» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: من فقط و فقط به خاطر شکایت جواد نکونام بازداشت شدم و او نمی‌تواند ادعا کند که این اتفاق به خاطر شکایت وی نبوده است.

وی افزود: من ۴۸ سال جوانی‌ام‌ را برای استقلال گذاشتم، عمرم را برای آبی‌پوشان گذاشتم و مزد زحماتم را به بهترین شکل ممکن دادند. من استقلالی نیستم، استقلالی جواد نکونام است که از این تیم به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت می‌کند و استقلال را در آستانه حذف از این رقابت‌ها قرار می‌دهد.

وی افزود: وکیل جواد نکونام می‌گوید اصغر حاجیلو با شکایت ما بازداشت نشده است؛ اگر شکایت وی نبود پس برای چه من را بازداشت کردند؟ مگر اصغر حاجیلو خواننده زیرزمینی بود یا خلافی مرتکب شده بود؟

بازیکن اسبق استقلال تاکید کرد: من از روز اول گفتم جواد نکونام را بیاورید تا روبروی من بنشیند اما گفتند چون او پولدار است وکیل گرفته اما اصغر حاجیلو پولدار نیست و پورشه سوار نمی‌شود که بتواند وکیل داشته باشد.

رییس آکادمی باشگاه استقلال گفت: من از حق باشگاه استقلال دفاع کردم و چنین تاوانی پس دادم. امیرحسین فتحی که زمانی می‌گفت از حق استقلال دفاع کن، دیگر نیست و خدا پدر احمد سعادتمند را بیامرزد که چند بار تماس گرفت و گفت که از پیشکسوتان استقلال حمایت می‌کنیم. از امیر قلعه‌نویی ممنون هستم که چند نفر را به دادسرا فرستاد تا اگر احتیاج به وثیقه بود این کار را انجام دهند.

وی در پایان گفت: در این چند ساعت به ۴۸ سالی فکر می‌کنم که برای استقلال زحمت کشیدم اما امروز فقط و فقط به جرم حمایت از تیمی که عاشق آن بودم، هستم و خواهم بود، بازداشت شدم و به دادسرا رفتم.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha