۷ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۲۸
کد خبرنگار: 965
کد خبر: 83835872
۱ نفر

برچسب‌ها

نشان و سندهویت بصری کنگره شهدای قم رونمایی شد

قم – ایرنا – نشان و سند هویت بصری دومین کنگره شهدای قم روز شنبه طی آیینی در این شهر رونمایی شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، گفت: با این رونمایی، تمام تولیدات فرهنگی، هنری، رسانه ای و تبلیغی و تمام فعالیت های کمیته های ۱۷ گانه این کنگره از وحدت بصری تبعیت می کنند.

سیدموسی حسینی‌کاشانی روز شنبه در حاشیه این آئین رونمایی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: با رونمایی از سند و هویت بصری کنگره شهدای قم، حلقه اتصال تمام برنامه های مختلف کنگره با توجه به سند تعریف شده ایجاد و از امروز شاهد فراخوان های مختلف فرهنگی و هنری در سطح استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: با این رونمایی، انسجام خوبی میان تمام بخش های تبلیغی و فرهنگی مرتبط با کنگره شهدا در استان ایجاد و به مرور خروجی کمیته های مختلف کنگره اطلاع رسانی می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، با بیان اینکه این نشان و هویت بصری توسط استاد نجابتی از اساتید برجسته قم طراحی و دارای مفاهیم متعددی است گفت: ‌رونمایی از این نشان و هویت بصری از جمله مهمترین اقدام های انجام شده برای وحدت رویه در فعالیت های کنگره شهدای استان است.

حسینی‌کاشانی افزود: ۱۷ کمیته زیرمجموعه کنگره شهدای قم ایجاد و اقدام های گسترده ای توسط این کمیته ها در حال برنامه ریزی و اجراست که یکی از این کمیته ها کمیته فرهنگی و هنری است.

وی اظهار داشت: زیر مجموعه کمیته فرهنگی و هنری، ۹ کارگروه تعریف شده است که در موضوعات هنری، تجسمی، کتاب، فیلم، ادبی، تاریخ شفاهی، عکس، محصولات فرهنگی و فضای مجازی مشغول فعالیت های گسترده ای هستند که خروجی یکی از این اقدام ها، نشان و سندهویت بصری کنگره شهدای قم است.

دومین کنگره ۶ هزار شهید قم قرار است در اواخر سال جاری در این استان برگزار شود./

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =