۷ تیر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۵۳
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83835679
۰ نفر

برچسب‌ها

زلزله هجدک راور خسارت نداشت

کرمان - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: زمین لرزه ۴.۳ ریشتری، ظهر امروز(شنبه) حوالی هجدک، از توابع شهرستان راور در استان کرمان هیچ خسارتی نداشته است.

مجید سعیدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم‌های ارزیاب بخشداری و فرمانداری راور اینک در منطقه زلزله‌زده هجدک راور حضور دارند و پس از رصد و بررسی ابعاد زلزله اعلام کردند که خوشبختانه این زمین لرزه هیچ گونه خسارت جانی و مالی به دنبال نداشته است.

وی با اشاره به زلزله ۳.۵ ریشتری ساعت ۱۱ و ۵۸ دقیقه و ۲۳ ثانیه در قلعه گنج کرمان نیز گفت: خوشبختانه این زلزه هم خسارت جانی و مالی نداشت.

به گزارش مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۳ ریشتری، ظهر امروز(شنبه) حوالی هجدک، از توابع شهرستان راور در استان کرمان را در ساعت ۱۲ و ۱۸ دقیقه لرزاند و این زلزله در طول جغرافیایی ۵۷.۴۵ و عرض جغرافیایی ۳۰.۷۵ در عمق ۶ کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

طبق اعلام مرکز لرزه نگاری کشوری نزدیک‌ترین شهرها به محل وقوع این زمین لرزه ۴۳ کیلومتری هجدک، ۴۴ کیلومتری شهداد، و ۵۴ کیلومتری چترود(استان کرمان) ثبت و گزارش شده است.

نزدیکترین مراکز استان ها به مرکز این زمین لرزه ۶۳ کیلومتری کرمان و ۲۸۸ کیلومتری بیرجند گزارش شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =