سرمربی پارس جنوبی‌: در ۲ هفته گذشته ۲ جلسه تمرین کردیم

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم گفت: در ۲ هفته گذشته تنها ۲ جلسه تمرین کردیم. باشگاه شرایط اینکه بتواند همه پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کند را ندارد و به همین دلیل گفتم که نمی‌شود لیگ را برگزار کرد.

«هومن افاضلی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص مشکلات مالی تیم پارس جنوبی‌جم افزود: چرا این سوال را از من می‌پرسید؟ این سوال را باید از مسوولان منطقه ویژه پرسید و آنها باید بگویند چرا اینقدر مشکل مالی داریم. وضع ما هیچ فرقی نکرده. از بهمن سال گذشته تا کنون پولی نگرفتیم و فقط با دعای خیر است که کار را پیش می بریم. شما باید از مسوولان بپرسید که چرا تیمشان به این روز افتاده است.

وی در خصوص دیدار فردا (یکشنبه) با صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور، اظهار داشت: ما عملا در ۲ هفته گذشته تعطیل بودیم و فقط ۲ جلسه تمرین کردیم. یک دیدار دوستانه انجام دادیم و بعد از آن به سیزده بدر رفتیم و دیروز هم یک جلسه تمرین کردیم. حالا متوجه می‌شوید که ما چقدر آماده‌ایم.

افاضلی در پاسخ به این سووال که آیا باشگاه پارس جنوبی‌جم می‌تواند پروتکل‌های بهداشتی را هنگام تمرین و مسابقات رعایت کند؟ تاکید کرد: چنین امکانی نداریم. نه ما، حتی تیم‌های پولدار هم فعلا نمی‌توانند برای هر بازیکن یک اتاق بگیرند، این اصلا شدنی نیست. آن موقع که من گفتم، نمی‌شود لیگ را برگزار کرد خیلی‌ها ناراحت شدند اما الان می‌بینیم که حرف‌هایم درست است. باز خدا را شکر پروازی که با آن به آبادان آمدیم پرواز بدی نبود و از ماسک استفاده کردیم و پرواز هم نیمه پر بود، اما همه خطوط اینطور نیست. برای هتل هم هر ۲ نفر را در یک اتاق قرار دادیم.

وی در پایان گفت: در این شرایط سخت مالی با این شیوه برگزار کردن مسابقات سخت است و تیم‌های پولدار هم کارشان دشوار است چه برسد به ما که به صورت عادی هم مشکل مالی داریم و در تامین مسائل روزمره خودمان هم مانده‌ایم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha